“Miłość na zakręcie” od 17 maja w iTVN

Gabriel Corrado i Catherine Fulop powracają w telenoweli “Miłość na zakręcie”. Premiera 17 maja w iTVN .

O tym, że miłość można znaleźć na tylnym siedzeniu samochodu opowiadała niejedna argentyńska produkcja. W emitowanej w TV Puls “Słodkiej miłości” zdarzyło się to nawet podwójnie. Formuła ma się powtórzyć w proponowanej przez iTVN premierowej telenoweli pt. “Miłość na zakręcie” (oryg. Taxii, amores cruzados), której główny bohater odnajduje swoją miłość w taksówce.

Wyprodukowana przez Telefe i Endemol telenowela liczy 66 odcinków. Jej protagonistami są Gabriel Corrado (“Dziki księżyc”), Catherine Fulop (“Namiętność”), Jorge Maralle (“Skradzione życia”), Nicolás Riera (“Słodka miłość”) i Rochi Igarzábal (“Słodka miłość”). Ten pierwszy wciela się w rolę Martína, lekarza i wdowca, który dotąd nie pogodził się ze stratą żony, zaś by nie popaść w przygnębienie, pracuje jako kierowca taksówki. Pewnego dnia, zupełnie przypadkowo, poznaje Tanię, tajemniczą kobietę przypominającą do złudzenia jego zmarłą żonę. Nie spodziewa się, że spotkanie z nią jest zarzewiem zemsty uknutej przez Morettiego, jego dawnego nauczyciela i niebezpiecznego wroga.

Emisja od 17 maja od poniedziałku do piątku o godz. 15.50 CET, 15.40 CDT i 16.40 EDT w nadającej dla Polaków za granicą telewizji iTVN.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1][vimeo id=”86015091″ width=”620″ height=”349″][/tab]
[/tabs]


Comments

  1. koniecznie Enamorandome de ramon!!! Oglądam w oryginale i jest przeboska, szczególnie wątek Marcela Cordoby i Marisol del Sol <3

  2. Nie jestem zadowolana z tej telenoweli. Nie mam tego kanału ale na CDA jeden kanał dodaje telenowele z iTVN. I mogli by puścić La Patrona to bym sobie oglądała na CDA. Mam nadzieję że na TV Puls pojawi się jakaś nowa telenowela bo znowu puszczają Zbuntowanego anioła. Ja chcę Lo imperdonable, Las amazonas, Mi corazon es tuyo i Pasion Prohibida oraz Despertar contigo.

  3. Mam nadzieję, że po tym serialu będzie La patrona. Novelo czy wiecie kiedy dodadzą na player Eva la trailera?

    1. Na CDA są dodawane odcinki Przeznaczenie Evy z iTVN

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.