"Miłość na zakręcie" od 17 maja w iTVN | novela.pl

“Miłość na zakręcie” od 17 maja w iTVN

novela.pl 20 kwietnia 2017 4

Gabriel Corrado i Catherine Fulop powracają w telenoweli “Miłość na zakręcie”. Premiera 17 maja w iTVN

“Miłość na zakręcie” od 17 maja w iTVN

O tym, że miłość można znaleźć na tylnym siedzeniu samochodu opowiadała niejedna argentyńska produkcja. W emitowanej w TV Puls “Słodkiej miłości” zdarzyło się to nawet podwójnie. Formuła ma się powtórzyć w proponowanej przez iTVN premierowej telenoweli pt. “Miłość na zakręcie” (oryg. Taxii, amores cruzados), której główny bohater odnajduje swoją miłość w taksówce.

Wyprodukowana przez Telefe i Endemol telenowela liczy 66 odcinków. Jej protagonistami są Gabriel Corrado (“Dziki księżyc”), Catherine Fulop (“Namiętność”), Jorge Maralle (“Skradzione życia”), Nicolás Riera (“Słodka miłość”) i Rochi Igarzábal (“Słodka miłość”). Ten pierwszy wciela się w rolę Martína, lekarza i wdowca, który dotąd nie pogodził się ze stratą żony, zaś by nie popaść w przygnębienie, pracuje jako kierowca taksówki. Pewnego dnia, zupełnie przypadkowo, poznaje Tanię, tajemniczą kobietę przypominającą do złudzenia jego zmarłą żonę. Nie spodziewa się, że spotkanie z nią jest zarzewiem zemsty uknutej przez Morettiego, jego dawnego nauczyciela i niebezpiecznego wroga.

Emisja od 17 maja od poniedziałku do piątku o godz. 15.50 CET, 15.40 CDT i 16.40 EDT w nadającej dla Polaków za granicą telewizji iTVN.

4 komentarze »

 1. paula 15 maja 2017 o 20:59 - Reply

  koniecznie Enamorandome de ramon!!! Oglądam w oryginale i jest przeboska, szczególnie wątek Marcela Cordoby i Marisol del Sol <3

 2. izulka 6 maja 2017 o 18:21 - Reply

  Nie jestem zadowolana z tej telenoweli. Nie mam tego kanału ale na CDA jeden kanał dodaje telenowele z iTVN. I mogli by puścić La Patrona to bym sobie oglądała na CDA. Mam nadzieję że na TV Puls pojawi się jakaś nowa telenowela bo znowu puszczają Zbuntowanego anioła. Ja chcę Lo imperdonable, Las amazonas, Mi corazon es tuyo i Pasion Prohibida oraz Despertar contigo.

 3. Carola 24 kwietnia 2017 o 15:12 - Reply

  Mam nadzieję, że po tym serialu będzie La patrona. Novelo czy wiecie kiedy dodadzą na player Eva la trailera?

  • izulka 6 maja 2017 o 18:23 - Reply

   Na CDA są dodawane odcinki Przeznaczenie Evy z iTVN

Komentarze »


X