„Trzy razy Ana” – Odcinek 81: Ernestina zatrudnia Evarista | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 81: Ernestina zatrudnia Evarista

novela.pl 20 kwietnia 2017 0

W 81. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ernestina zleca Evaristowi odnalezienie Any Lucíi. Emisja 26 kwietnia 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 81: Ernestina zatrudnia Evarista

Ana Leticia udaje ucieszoną wiadomością o bliskim odnalezieniu Any Lucíi. By ukontentować babcię deklaruje chęć włączenia się do poszukiwań. Zarówno Nerina jak i Remedios usiłują przetłumaczyć Soledad, że ucieczka niczego nie rozwiąże, zaś Ana Lucía nie zgodzi się na kolejną przeprowadzkę. Ana Leticia wypomina mężowi, że zniknął na dwa dni. Przypuszcza, że spędził ten czas z kochanką. Marcelo przyznaje jej rację. Oświadcza przy tym, że nie sprawi jej więcej przykrości, albowiem ich małżeństwo jest już skończone.

Soledad proponuje Anie Lucíi opuszczenie miasta, co rzekomo miałoby ułatwić jej rozstanie z Santiagiem. Dziewczyna odmawia i sugeruje matce, żeby sama wyjechała, a ona będzie ją odwiedzać. Ana Leticia urządza scenę mężowi. Przypomina mu, że obiecał podjąć próbę ratowania ich małżeństwa. Ponadto deklaruje, że go kocha i nie chce ponownie stracić. On wyjaśnia jej, że teraz jest Santiagiem, a ona kocha Marcela, którym już nie jest i nie zamierza stać się nim ponownie. Mimo wszystko, Ana Leticia żąda od męża dotrzymania ustalonego terminu.

Edmundo informuje Valerię o wyprowadzeniu pieniędzy z konta fundacji. Wskazuje, że felerny przelew został wykonany z jej komputera, a następnie oczekuje od niej wyjaśnień. Valentín nakazuje Valerii porozmawiać szczerze z Edmundem, któremu leży na sercu jej los. Ana Leticia jest zszokowana, gdy Ernestina przedstawia jej Evarista jako detektywa, któremu zleciła odnalezienie Any Lucíi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

Komentarze »


X