“Marina” w Player.pl

Hitowa produkcja “Marina” z Sandrą Echeverría w roli tytułowej, emitowana niegdyś na antenie TVN, po kilku latach od premierowej emisji

Hitowa produkcja “Marina” z Sandrą Echeverría w roli tytułowej, emitowana niegdyś na antenie TVN, po kilku latach od premierowej emisji ponownie otwiera się dla Polaków. Od kilku godzin telenowela jest dostępna ONLINE w katalogu portalu Player.pl

Malownicze Acapulco. Tu piękna młoda dziewczyna o imieniu Marina która mieszka tylko z matką, utrzymuje się prowadząc turystyczną łódkę. Po śmierci matki dziewczyna musi przeprowadzić się do domu zamożnych krewnych, rodziny Alarcón Morales. To moment, w którym kończy się jej niezależność. Bogaci krewni traktują Marinę z pogardą, zapominając, że i ona ma pełne prawo do części majątku, którym dysponują.

Pierwszy odcinek dostępny pod adresem http://player.pl/seriale-online/marina-odcinki,2271/odcinek-1,S00E01,30782.htmlComments

 1. Teresa super telka:-)Marina też całkiem fajna tylko szkoda że musieli zamienić prota z Mauricio Ochmanna na Manolo Cardonę.

 2. Tak. TVN przedłużył prawa do Teresy o kolejne 3 lata (emisja internetowa), dlatego z powrotem umieszczają telkę :)

  1. Super! :) Uwielbiam tę telenowelę…

 3. TERESA nadal jest na tvnplayer tylko, że dodaja od nowa po jednym odcinku :)

 4. Z tego, co wiem, to Teresa znów będzie w Playerze: http://player.pl/seriale-online/teresa-odcinki,1327/
  :)
  A Marina też jest super!

 5. 1. Prawa do emisji mają na TRZY lata, czyli przez TRZY lata będzie Marina na Player.pl.
  2. Tak samo TRZY lata mieli prawa do Teresy – niestety umowa się skończyła i musieli to usunąć.
  3. Nie będzie Mariny na TVN, będzie tylko online na player.pl – jeśli telka będzie dość popularna, to właściciel pomyśli o odnowieniu praw do innych telenowel :)

 6. Na player.pl pojawiła się Marina i to tylko na chwilę… W dodatku zniknęła stamtąd Teresa, do której lubiłam powracać… ;/

 7. Mogliby dać Marine do telewizji ! Nowelo po co dajecie powtórki seriali, które były nie dawno?! Np TERAZ DALIŚCIE NIE IGRAJ Z ANIOŁEM I OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI,LUDZIE TO BYŁO NIE DAWNO !Moglibyście dać coś co było trochę dawniej i poszło w niepamięć!!!, np MARINA, MORZE MIŁOŚCI !

 8. Szkoda, ze tylko miesiąc :( Myślałam, że chociaż kilka miesięcy. Kto obejrzy telenowele w miesiąc ?

 9. nie bedzie na tvn

 10. super :-)

 11. ja sobie odpuszczam. Telenowela ta momentami mnie nudziła.

  1. Może tylko Ty tak uważasz bo z tego co mi wiadomo, to “Marina” miała wyższą oglądalność niż emitowana w tym czasie Ukryta prawda czy inne paradokumenty.

 12. Czyli będzie to na TVN?

 13. no wlasnie tez tego nie rozumiem

 14. Super wiadomość,ale mam jedną uwagę: Pisze że odcinki będą dostępne przez jeszcze ponad miesiąc-czyżby potem miały zniknąć?

  1. Oczywiście. Prawa do emisji, także na platformie internetowej, dotyczą czasu określonego w umowie i po jego upłynięciu materiał wideo zostanie zdjęty.

   1. Dziękuję za informację.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.