„W niewoli przeszłości” – Odcinek 110: Błędy przeszłości

W 110. odcinku telenoweli „W niewoli przeszłości”: Carminha wyciąga od Nila informacje na temat Niny. Emisja 23 stycznia 2022 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Carminha rzuca się na Ninę na oczach rodziny, co tylko utwierdza wszystkich w przekonaniu, że postradała zmysły. Lucinda radzi Maxowi zabrać Carminhę i rozpocząć nowe życie. Max uważa, że Carminha nigdy się na to nie zgodzi. Tufão prosi Jorginha, żeby odwiedził Carminhę, ale on się waha. Olenka wyciąga do Monalisy rękę do zgody. Monalisa podejrzewa, że Carminha próbuje coś ukryć i dlatego tak dziwnie się zachowuje. Nilo urządza przyjęcie w pokoju hotelowym i sprasza na nie bezdomnych. Santiago i Lucinda czują się odpowiedzialni za losy Carminhii i Maxa.

Carminha usiłuje przekupić Nila – wręcza mu ubranie, perfumy i złoty zegarek Tufão, a w zamian żąda informacji na temat Niny. Mężczyzna wyjawia, że Nina przywłaszczyła sobie jej pieniądze z upozorowanego porwania. Tufão widzi jak Nilo wynosi rzeczy z jego domu. Jest przekonany, że to kolejny wybryk jego żony, która pilnie potrzebuje leczenia psychiatrycznego. Nilo szantażuje Ninę – jeśli nie da mu więcej pieniędzy, wyjawi Carminhii kolejne sekrety. Cadinho świętuje urodziny w otoczeniu rodziny. Carminha rzuca wyzwanie Ninie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-niewoli-przeszlosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.