„W niewoli przeszłości” – Odcinek 140: Skradziona forsa

W 140. odcinku telenoweli „W niewoli przeszłości”: Max odkrywa, że Carminha go okradła. Emisja 6 marca 2022 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Carminha wykorzystuje chwilę słabości Tufão i udaje zatroskaną żonę. Pilar i Verônica odkrywają, że Cadinho ukrywa sporą sumę pieniędzy na koncie w Szwajcarii. Janaína martwi się o Lucia. Tufão prosi Carminhę, żeby wróciła do domu. Wszyscy poza Maxem i Leleco cieszą się z jej powrotu. Alexa, Noêmia i Verônica postanawiają zamieszkać z Cadinhem. Tessália chce się przeprowadzić do Monalisy, co nie cieszy Darksona.

Leandro zostaje sprzedany do klubu Flamengo i żegna się z Divino. Leleco próbuje uświadomić Tufão, że popełnia ogromny błąd, wpuszczając Carminhę z powrotem do domu. Cadinho wraz z trzema rodzinami przeprowadzają się do Divino. Max odkrywa, że Carminha zabrała wszystkie pieniądze, które ukrył na jachcie. Zjawia się w jej domu z żądaniem zwrócenia skradzionej gotówki. Jorginho wyjawia Leleco, że Carminha ma romans z Maxem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-niewoli-przeszlosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.