Livia Brito i José Ron stworzą miłosny duet w "Muchacha italiana viene a casarse" | novela.pl

Livia Brito i José Ron stworzą miłosny duet w “Muchacha italiana viene a casarse”

novela.pl 12 lipca 2014 26
Livia Brito i José Ron stworzą miłosny duet w “Muchacha italiana viene a casarse”

Producent Pedro Damián długo zwlekał z ujawnieniem nazwisk aktorów, którzy zagrają główne role w jego najnowszej telenoweli. Teraz już oficjalnie wiemy, że to właśnie piękna Livia Brito (“Triumf miłości”) i José Ron (“Zakazane uczucie”) wcielą się w protagonistów adaptacji hitowej produkcji “Muchacha italiana viene a casarse”, która w latach 70-tych na szczyty sławy wyniosła Angélicę Maríę.

Intensywna relacja głównych aktorów będzie pełna miłości i nienawiści. Ona zagra młodą Włoszkę, która przyjeżdża do Meksyku w poszukiwaniu lepszej przyszłości. On z kolei wcieli się w młodzieńca, który będzie szantażował protagonistkę.

livia_brito_y_jose_ron_casting {focus_keyword} Livia Brito i José Ron stworzą miłosny duet w "Muchacha italiana viene a casarse" livia brito y jose ron casting

Livia Brito i José Ron podczas castingu do “Muchacha italiana viene a casarse” (Fot. Twitter)

Po kilku latach nieobecności na mały ekran dzięki tej produkcji powróci Nailea Norvind. Aktorka doskonale znana polskiej widowni z takich telenowel jak “Nie igraj z aniołem”, “Paloma” czy “Otchłań namiętności”, tym razem również wcieli się w czarny charakter. Jej postać będzie zatruwać życie tytułowej bohaterki.

Do tej pory w obsadzie telenoweli potwierdzono także nazwiska takich aktorów jak Ricardo Blume (“Nie igraj z aniołem”), Enrique Rocha (“Prawdziwe uczucie”), César Bono (“Zbuntowani”), Fernando Allende (“Zaklęta miłość”), Raquel Garza (“Ścieżki miłości”), Jessica Coch (“Ukryta miłość”), Eleazar Gómez (“Kiedy się zakocham”) i Lourdes Munguía (“Zdradzona miłość”).

“Muchacha italiana viene a casarse” na antenie Canal de las Estrellas zadebiutuje w ostatnich miesiącach bieżącego roku. Telenowela zajmie miejsce okupowane obecnie w ramówce przez “La gata”.

26 komentarzy »

 1. Eirene_4 10 sierpnia 2014 o 12:31 - Reply

  Livia jest zdolną aktorką i do tego piękną dziewczyną .

 2. Edi 17 lipca 2014 o 20:57 - Reply

  Dlaczego nie dostała jej Navarrete to oczywiste – bo się dziewczyna nie nadaje na aktorkę. A co do Anahi, to nie wiem, ale Livię lubię więc się cieszę

 3. Ainhoa 16 lipca 2014 o 23:08 - Reply

  A podobno Ximena Navarrete i Anahi walczyły o główną rolę więc dlaczego dostała ją Livia Brito ?
  Cieszę się, ale jestem bardzo ciekawa. :D

Komentarze »


X