Producent Pedro Damián długo zwlekał z ujawnieniem nazwisk aktorów, którzy zagrają główne role w jego najnowszej telenoweli. Teraz już oficjalnie wiemy, że to właśnie piękna Livia Brito („Triumf miłości”) i José Ron („Zakazane uczucie”) wcielą się w protagonistów adaptacji hitowej produkcji „Muchacha italiana viene a casarse”, która w latach 70-tych na szczyty sławy wyniosła Angélicę Maríę.

Intensywna relacja głównych aktorów będzie pełna miłości i nienawiści. Ona zagra młodą Włoszkę, która przyjeżdża do Meksyku w poszukiwaniu lepszej przyszłości. On z kolei wcieli się w młodzieńca, który będzie szantażował protagonistkę.

livia_brito_y_jose_ron_casting
Livia Brito i José Ron podczas castingu do „Muchacha italiana viene a casarse” (Fot. Twitter)

Po kilku latach nieobecności na mały ekran dzięki tej produkcji powróci Nailea Norvind. Aktorka doskonale znana polskiej widowni z takich telenowel jak „Nie igraj z aniołem”, „Paloma” czy „Otchłań namiętności”, tym razem również wcieli się w czarny charakter. Jej postać będzie zatruwać życie tytułowej bohaterki.

Do tej pory w obsadzie telenoweli potwierdzono także nazwiska takich aktorów jak Ricardo Blume („Nie igraj z aniołem”), Enrique Rocha („Prawdziwe uczucie”), César Bono („Zbuntowani”), Fernando Allende („Zaklęta miłość”), Raquel Garza („Ścieżki miłości”), Jessica Coch („Ukryta miłość”), Eleazar Gómez („Kiedy się zakocham”) i Lourdes Munguía („Zdradzona miłość”).

„Muchacha italiana viene a casarse” na antenie Canal de las Estrellas zadebiutuje w ostatnich miesiącach bieżącego roku. Telenowela zajmie miejsce okupowane obecnie w ramówce przez „La gata”.


26 KOMENTARZE

 1. Dlaczego nie dostała jej Navarrete to oczywiste – bo się dziewczyna nie nadaje na aktorkę. A co do Anahi, to nie wiem, ale Livię lubię więc się cieszę

 2. A podobno Ximena Navarrete i Anahi walczyły o główną rolę więc dlaczego dostała ją Livia Brito ?
  Cieszę się, ale jestem bardzo ciekawa. :D

 3. Przeczytałam właśnie, że na początku rolę protagonisty zaproponowano Davidowi Zepedzie, ale odmówił, bo nie zgodszono się, żeby zaśpiewał piosenkę przewodnią. I całe szczęście! Jose Ron jest dużo lepszy:)

  • Żle wyczytałaś bo Ja mam akurat przy sobie tą gazetę na którą zapewne się powołujesz i chodziło o produkcję „Yo no creo en los hombres”.

    • Masz rację,lubię Davida ale bez przesady zresztą tak samo z Christianem de la Fuente czy Williamem Levy.
     A propos Williama-czy to prawda jak niektórzy podają że od września doczekamy się „La Tempestad”-bo moim zdaniem jakoś nie wierzę w to że TV6 tego nie wyemituje?

     • Czytałam gdzieś, że od września mają wyemitować Corazon Indomable i właśnie La Tempestad, ale pewnie w sierpniu podadzą oficjalną informację. Trochę mnie to dziwi, bo co prawda Levy jest znany w Polsce, ale LT było klapą

 4. Idealna para do nie oglądania tej telenoweli :) Livia i Ron to najbardziej irytująco grający aktorzy w Televisie. Ciekawe jakim cudem Livia dostała tak szybko protke, skoro na wiosne kończyła jedną telenowele, która miała średnią oglądalność, później ten głupiutki program prowadziła a teraz to. Jak na kogoś pozbawionego talentu łatwo zdobywa role

  • Widać że nie oglądałaś ani „Triumfu miłości” ani „Otchłani namiętności” skoro wypowiadasz się o jej talencie.Moim zdaniem swoją grą przyćmiła nieco Angelique Boyer a „Otchłań namiętności” ma teraz jeszcze wyższą widownię niż leciała premierowo.

    • Jedna z osób ze stacji wypowiadała się ponoć że „Otchłań …” ma dobrą oglądalność i stąd zdecydowali się nagle że nie „Nie igraj z aniołem” będzie 2 razy dziennie tylko „Otchłań namiętności”.

  • W „Palomie” pokazała na co ją stać swoją grą aktorską, tylko szkoda że wtedy Premiosa nie dostała za tą rolę-a tak na marginesie to mogliby powtarzać tylko te telenowele które nie są dostępne na necie np. „Sekret Laury” albo nowe produkcje bo mamy zastój-przynajmniej 3-4 tele z poprzedniego sezonu jak to było do tej pory.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.