fot. Venevision

Odc. 37/101: Wszystko idzie po myśli Pedro. Rozpoczął formalności rozwodowe, a Lucrecia zaczęła szukać mieszkania, żeby odejść z „El Talismánu”. Oboje jadą obejrzeć jedno, znajdujące się blisko kawiarni. Camila wyciąga do matki rękę na zgodę. Zgadza się zaakceptować Renato jako członka swojej rodziny. Renato otwiera w banku małżeński rachunek i zdobywa podpis żony na czekach. W międzyczasie w „Alcatraz” Gregorio zleca sporządzenie fałszywego testamentu żony. Negrete nadal jest przekonany, że syn czyha na jego życie.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 37-40 eltalisman 38 e1405506737984
fot. Venevision

Odc. 38: Elvira i Renato pobierają się. Kobieta robi plany dekoracyjne w rezydencji, którą uznaje za własność jej męża. Tymczasem mężczyzna informuje ją, że zamieszkają w domu, który kiedyś należał do Rity. Elvira nie jest zachwycona tym pomysłem, ale uświadamia sobie także, że szczerze kocha męża. Lucrecia realizuje swój plan. Wmawia Pedro, że Camila jest kochanką Antonio i wróciła do niego, żeby zemścić się za odebranie jej rodzinie „El Talismánu”. Pedro daje się podejść. Zwłaszcza, kiedy widzi ukochaną z Antonio w kawiarni. Mężczyzna podchodzi do stolika i żądza wyjaśnień.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 37-40 eltalisman 39 e1405506749841
fot. Venevision

Odc. 39: Camila i Pedro kłócą się. Kobieta stara się odeprzeć zarzuty, ale mężczyzna jest przekonany o jej zdradzie. Rozstają się. Pedro wraca z Lucrecią na ranczo, a Antonio oferuje Camili swoje wsparcie. Gregorio naciska na Doris, żeby rozwiodła się z mężem jak najszybciej. Ma nadzieję, że syn odejdzie z Camilą i będzie miał go z głowy. Kobieta odmawia, chyba, że teść ożeni się z nią. Negrete stanowczo odrzuca taką możliwość, bo mogłaby ona zaszkodzić jego reputacji. Zapewnia jednak, że po rozwodzie będzie mogła liczyć na jego pomoc i nadal pozostaną kochankami. Fabiola rozmawia siostrą o matce. Uważa, że kobieta jest bardziej otwarta. Podejrzewają jednak, że to jej plan, żeby nastawić je przeciw ojcu. Postanawiają jednak korzystać z chwili. Tracy wyznaje Pacheco, że nie ufa Gregorio. Przyjaciel przekonuje ją, żeby zostali, bo zależy mu na zyskaniu aprobaty ojca. Tracy martwi się o niego. Kobieta wyznaje mu także swoje uczucia, co uszczęśliwia zakochanego chłopaka. Nakarmiony przez Lucrecię kłamstwami Claudio zaczyna być nieufny w stosunku do Camili. Do tego samego również namawia Gabriela. Przyjacielowi nie podoba się nagła zmiana zachowania chłopaka. Rozmawia o tym z Saritą. Wszyscy próbują Claudio uzmysłowić, że padł ofiarą intryg Lucrecii, ale chłopak nie wierzy im, w końcu to ona pomogła mu zdobyć Florencię. Fabiola zabiera siostrę na spotkanie z Armando. Kiedy chłopak widzi je, ukrywa się. Fabiola odnajduje go. Armando wmawia jej, że się źle czuje. W „El Talismán” Pedro upija się. Lucrecia cały czas podsyca w nim nienawiść do Camili i przypomina mu, że ona jedyna kocha go naprawdę. Pedro zasypia. Widzi ich Patricia. Lucrecia informuje ją, że od teraz ona jest dziewczyną Pedro. Ciotka Mariany natychmiast przekazuje tę informację dalej.

fot. Venevision {focus_keyword} „El Talismán” - Odc. 37-40 eltalisman 40 e1405506761678
fot. Venevision

Odc. 40: Sarita budzi Pedro. Nie może uwierzyć, że mężczyzna związał się z Lucrecią. Ibarra nic nie pamięta z poprzedniej nocy. Następnie próbuje rozmawiać z Lucrecią i uświadomić jej, że był pijany. Kobieta błaga go, żeby dał jej szansę. Camila przyjeżdża po swoje rzeczy. Widzi Lucrecię całującą się z Pedro. Zapowiada, że nie zamierza opuszczać „El Talismánu” chyba, że Pedro zerwie kontrakt ze Smithem. Pedro prosi Saritę, żeby zakopała topór wojenny z Lucrecią. Kobieta odmawia. Jest przekonana, że to córka Gregorio doprowadziła do jego rozstania z Camilą. Elvira cieszy się ze swojego małżeństwa z Renato. Z niecierpliwością czeka na przeprowadzkę do ich nowego domu. Tymczasem on planuje spieniężyć czek, a następnie uciec z Ritą. Camila jedzie do rezydencji, w której odbył się ślub matki. Służba informuje ją, że nie mieszka tam żaden Renato. Kobieta rozpoznaje lokaja, który przyjaźni się z ojczymem. Camila orientuje się, że jej matka została oszukana. Śpieszy powiedzieć o tym bratu.

Emisja od wtorku do piątku o godz. 16:00 na kanale TELE 5.

Materiały Novela tv


4 KOMENTARZE

  1. Pedro nie wie o Lukrecji tego co wie widz :) a wiec dlatego jej wierzy. Poza tym spotkał Camile i Antonia w restauracji, trzymających się za rączki wiec …. kto by nie uwierzył ..

  2. Ja też tak myśle. Dzisiaj jak patrzyłam to normalnie DEBIL .Tu nic nie bedzie sie działo tylko głupie pomysły Lukrecji i Antonia.

  3. Troche debilne i najprawdopodobniej będzie tak do konca filmu , jak widze tego Pedra i Lukrecje to mna szarpie , najlepiej chyba obejzec TYLKO ostatni odcinek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.