„W niewoli przeszłości” – Odcinek 144: Zatajone grzechy

W 144. odcinku telenoweli „W niewoli przeszłości”: Max płaci Serjão za milczenie w sprawie Carminhii. Emisja 10 marca 2022 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Jorginho wyjawia Tufão, że on i Agatha są dziećmi Maxa i Carminhii. Namawia go, żeby porozmawiał z Serjão z faweli na temat jego przeszłości oraz upozorowanego porwania Carminhii. Pilar radzi Cadinhowi, żeby nie wspominał żonom o koncie szwajcarskim. Suelen i Leandro wybierają się na zakupy. Tufão i Leleco postanawiają rozmówić się ze wspólnikiem Carminhii. Carminha dowiaduje się od Mauricy o tym, co planuje jej mąż. Wpada w panikę. Prosi Maxa, żeby zapłacił Serjão za milczenie. Mężczyzna korzysta z okazji i żąda wyższej sumy, aby zagarnąć część dla siebie.

Serjão ukrywa się przed Tufão i Leleco. Carminha odwiedza Ninę w areszcie. Proponuje jej układ: wyciągnie ją z celi, jeśli sprawi, że Jorginho wycofa wszystko, co powiedział Tufão. Gdy Nina odmawia, kobieta wyjmuje telefon i pokazuje jej nagranie na którym całuje się z Maxem. Grozi, że pokaże je Ivanie. Jorginho prosi Déborę, żeby przekazała Ninie, że wyjawił prawdę Tifón. Nina przeprasza Déborę za wyrządzone krzywdy. Carminha namawia Tufão, żeby pozwał Ninę. Jorginho nie chce opuścić aresztu bez Niny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-niewoli-przeszlosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.