„W niewoli przeszłości” – Odcinek 142: Podmieniona walizka

W 142. odcinku telenoweli „W niewoli przeszłości”: Carminha próbuje wrobić Ninę w przemyt narkotyków. Emisja 8 marca 2022 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Carminha rozpowiada, że widziała Ninę w towarzystwie mężczyzny, który ją porwał. Muricy dowiaduje się od Tufão o planowanym wyjeździe Niny z Jorginhem i postanawia im przeszkodzić. Carminha przyłącza się do niej. Dochodzi do awantury. Jorginho ubliża Carminhi i zarzuca jej, że upozorowała własne porwanie. Leleco prosi Maxa, żeby nie przysparzał cierpienia Ivanie. Roni oświadcza rodzicom, że rozstał się z Suelen. Pierwsze dni w nowym klubie okazują się stresujące dla Leandra. Picolé zabiera Jerônima do domu Lucindy. Carminha prosi Lucia, żeby podmienił walizkę Niny na inną, wypełnioną narkotykami i pieniędzmi. Sama tymczasem wraca do domu i oznajmia, że doniosła na Ninę. Tufão rusza na lotnisko, żeby nie dopuścić do aresztowana niewinnej dziewczyny.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-niewoli-przeszlosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.