„W niewoli przeszłości” – Odcinek 111: Skok z okna

W 111. odcinku telenoweli „W niewoli przeszłości”: Carminha trafia do szpitala. Jorginho dowiaduje się prawdy o swoich dziadkach. Emisja 24 stycznia 2022 o godz. 17.45 i 22.20 w Novelas+.

Roni narzeka na bałagan w mieszkaniu oraz krytykuje plany małżeńskie ojca. Leandro próbuje pocałować Suelen. Max odwiedza Ivanę w salonie piękności, aby porozmawiać o ich wspólnym koncie. Ona namawia go do złożenia wizyty Carminhi. Pomysł okazuje się nietrafiony, albowiem Carminha wyładowuje na nim cały swój gniew. Kobieta jest na skraju załamania. Nie pomagają jej nawet środki uspokajające. W końcu dostaje ataku złości i skacze z okna. Tufão natychmiast wzywa karetkę i umieszcza żonę w domu opieki. Janaína dowiaduje się, że Nina szantażuje Carminhę.

Nina odwiedza Carminhę w klinice. Kobieta wpada w szał na jej widok i pragnie ją zabić. Jorginho usiłuje dowiedzieć się prawdy o swoim życiu, jednak Lucinda nie chce mu niczego powiedzieć. Picolé podsłuchuje rozmowę Lucindy z Nilo. Nilo śledzi Maxa i odkrywa, że ma jacht. Leleco i Darkson sprzeczają się z powodu Tessálii. Lekarzom udaje się uspokoić Carminhę. Kobieta wmawia mężowi, że czuje się już lepiej i ma nadzieję, że następnego dnia zostanie wypisana. Picolé wyjawia Jorginhowi, że Lucinda i Nilo są jego dziadkami.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-niewoli-przeszlosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.