„Maria z przedmieścia” od 5 września w Czwórce | novela.pl

„Maria z przedmieścia” od 5 września w Czwórce

novela.pl 14 sierpnia 2018 22

We wrześniu Czwórka przypomni popularną telenowelę „Maria z przedmieścia” z Thalíą i Fernandem Colungą w rolach głównych

„Maria z przedmieścia” od 5 września w Czwórce

Jesienią Czwórka przypomni „Marię z przedmieścia”, najpopularniejszą telenowelę z udziałem Thalíi. Sprzedana do ponad 180 krajów produkcja była remakiem wielkiego przeboju Televisy z początku lat 80. pt. „Los ricos también lloran” (emitowanej w 120 krajach), a zarazem była jedną z pierwszych w dorobku Angelli Nesmy Mediny („Otchłań namiętności”, „Trzy razy Ana”). W czołówce obsady m.in. Fernando Colunga („Esmeralda”), Itatí Cantoral („Biały welon”), Irán Eory („Porywy serca”), Ricardo Blume („Nie igraj z aniołem”) i Héctor Soberón („Twoja na zawsze”).

22 komentarze »

 1. Fan_Internado 7 września 2018 o 11:27 - Reply

  Bardzo podoba mi się “Maria z przedmieścia” i przyznam z szczerością że oglądając zarówno tą powtórkę jak i remake Esmeraldy STM to ciut lepsza jest Maria z przedmieścia a podoba mi się w Marii z przedmieścia niepowtarzalny klimat z lat 90 i główna bohaterka Maria lubię jej zabawne teksty z bohaterów lubię też Don Fernadna, Sorayę, Brendę a narazie nie przekonuje mnie protagonista Luis Fernando. Ciekawe czy po 15.września będą wyniki oglądalności Marii i czy poradzi sobie trochę lepiej niż STM to może w styczniu 2019 obejrzymy kolejny klasyk jak np. W niewoli uczuć lub Paulinę albo Marię Celeste lub Cud miłości.

 2. Kambia 2 września 2018 o 13:16 - Reply

  Bardzo sie ciesze ze tv 4 nareszcie postawila na stare telenowele z przyjemnoscia bede telke ogladac

 3. balbina 31 sierpnia 2018 o 16:43 - Reply

  Czekam na Rosalinde :) Cud Milosci , Cristina ,Dziki Ksiezyc ,Bialy Welon :) Moja Piekna Grubaska ,Cielo Rojo ,La Loba :)

 4. Fanka tel 30 sierpnia 2018 o 16:44 - Reply

  Uważam że to świetny pomysł emitować takie stare hity jak Maria z przedmieścia czy Esmeralda . TV4 mogło by też wyemitować serial pt. Moja piękna grubaska . Chętnie też obejrzała bym Manana es para siempre

 5. yyy 22 sierpnia 2018 o 10:28 - Reply

  Chyba mi się to śni. Nie wierzę. THALIA !!! :)

 6. rosasc 21 sierpnia 2018 o 18:04 - Reply

  rora Fajnie by było gdyby dali Pasión y Poder albo Manana es para siempre, ale można sobie tylko pomarzyć.

Komentarze »


X