Dwadzieścia lat po premierze premierze „Esmeraldy” meksykańska wytwórnia Televisa stworzyła remake kultowej telenoweli. O tym, czy dorównała pierwowzorowi polscy widzowie będą mogli przekonać się we wrześniu. „Światło twoich oczu” (oryg. Sin tu mirada) zagości w ramówce Czwórki.

Burzowej nocy na świat przychodzi Marina. Wątłego zdrowia dziewczynka zostaje niesłusznie uznana przez akuszerkę Damianę () za martwą i podmieniona na chłopca, Alberta, powitego tego samego dnia przez wieśniaczkę. Wszystko po to, by zadowolić don Luisa, ojca Mariny, który marzył o męskim potomku i był gotowy zostawić żonę Prudencię, gdyby ta nie obdarowała go synem i nie zapewniła ciągłości rodu Ocaranza.

Mijają lata. Otoczony luksusami Alberto (w tej roli Osvaldo de León) wyrasta na przystojnego młodzieńca i odbywa zagraniczne studia medyczne. Tymczasem Marina (kreowana przez Claudię Martín), przygarnięta przez Damianę, dorasta pośród natury i uczy się poznawać świat bez zmysłu wzroku. Kiedy rodzina Ocaranza powraca na ranczo Prudencia pragnie odnaleźć grób swojej zmarłej córki. Nie spodziewa się, że Marina żyje i właśnie spotyka na swojej drodze Alberta.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


62 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.