„Światło twoich oczu” od 5 września w Czwórce | novela.pl

„Światło twoich oczu” od 5 września w Czwórce

novela.pl 14 sierpnia 2018 62

Opowiedziana na nowo historia niewidomej wieśniaczki zakochanej w bogatym dziedzicu z Claudią Martín i Osvaldem de Leónem od 5 września w Czwórce

„Światło twoich oczu” od 5 września w Czwórce

Dwadzieścia lat po premierze premierze „Esmeraldy” meksykańska wytwórnia Televisa stworzyła remake kultowej telenoweli. O tym, czy dorównała pierwowzorowi polscy widzowie będą mogli przekonać się we wrześniu. „Światło twoich oczu” (oryg. Sin tu mirada) zagości w ramówce Czwórki.

Burzowej nocy na świat przychodzi Marina. Wątłego zdrowia dziewczynka zostaje niesłusznie uznana przez akuszerkę Damianę () za martwą i podmieniona na chłopca, Alberta, powitego tego samego dnia przez wieśniaczkę. Wszystko po to, by zadowolić don Luisa, ojca Mariny, który marzył o męskim potomku i był gotowy zostawić żonę Prudencię, gdyby ta nie obdarowała go synem i nie zapewniła ciągłości rodu Ocaranza.

Mijają lata. Otoczony luksusami Alberto (w tej roli Osvaldo de León) wyrasta na przystojnego młodzieńca i odbywa zagraniczne studia medyczne. Tymczasem Marina (kreowana przez Claudię Martín), przygarnięta przez Damianę, dorasta pośród natury i uczy się poznawać świat bez zmysłu wzroku. Kiedy rodzina Ocaranza powraca na ranczo Prudencia pragnie odnaleźć grób swojej zmarłej córki. Nie spodziewa się, że Marina żyje i właśnie spotyka na swojej drodze Alberta.

62 komentarze »

  1. Helena 12 września 2018 o 14:42 - Reply

    Podoba mi się klimat W Światło twoich oczu! !!

Komentarze »


X