Ivo mówi Milagros, że za nią tęskni, ale ona mu nie wierzy. Ramón daje Rocky’emu instrukcje, jak zaimponować Victorii. Luisa mówi Andrei, że popiera jej związek z Ivem. Podczas meczu włóczęga robi zdjęcia Milagros. Federico próbuje wmówić Ivowi, że bardziej kocha Victorię niż jego.

Ivo chwali się Bobby’emu, że Milagros dała się nabrać na jego sztuczkę na podryw. Milagros mści się na Victorii i wylewa na nią wiadro wody. Pablo jest zazdrosny o Iva, gdy przyłapuje go na pocałunku z Milagros. Angélica odkrywa prawdziwych złodziei medalionu – Martę i Damiána. Ivo i Milagros spotykają się na dyskotece. Chłopak próbuje ją poderwać w ten sam sposób, w jaki usiłował zaimponować jej jako Cholito.

Angélica po raz pierwszy od lat opuszcza swój pokój. Jedzie do klasztoru, żeby prosić Milagros o przebaczenie. Federico odkupuje taśmę od Palerma. Luisa nie jest zadowolona z powrotu protegowanej teściowej. Cholito przychodzi na umówione spotkanie z Ivem w jego mieszkaniu. Po kolacji szykuje dla niego niespodziankę.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.