„Z miłości do dziecka” – Odcinek 7: Pojednanie

W 7. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Pedro wyznaje miłość Elenie. Ernesto godzi się z żoną. Emisja we wtorek 9 lutego 2021 o godz. 16.00 w Czwórce.

Pedro dowiaduje się, że jego syn wróci do zdrowia. Ernesto także cieszy się z przyjęcia przeszczepu. Ma jednak pretensje do żony, że założyła Nicolasowi czapkę od Esther. Gabriela proponuje Samuelowi, że pozna go z jego bratankiem, ale on odmawia, gdyż nie chce sprawiać kłopotu. Nicolás wyznaje matce, że po opuszczeniu szpitala chciałby pojechać do warsztatu Pedra.

Gina zwierza się Nelsonowi ze swoich rozterek. Boi się, że Pedro zadłużył się w matce Nicolasa i dlatego zaczął traktować ją chłodno. Samuel przedstawia Gabrielę swojej matce. Esther dziękuje jej za podarowanie zdjęcia wnuka. Ernesto oznajmia Elenie, że chce, by Pedro i jego rodzina na zawsze zniknęli z ich życia. Gina przeprasza Pedra za awanturę w szpitalu.

Elena prosi Gabrielę, żeby nie zbliżała się do rodziny Samuela. Kontakt z rodziną Garrido przysparza jej problemów z mężem. Pedro zwraca się z podobną prośbą do brata. Wyjaśnia, że obiecał Elenie, że odsunie się od Nicolasa. Samuel jest zaskoczony, że Pedro tak łatwo rezygnuje z widywania syna.

Pedro wyznaje Elenie, że skradła jego serce. Domingo wpada w złość na wiadomość, że Gabriela była w jego domu. Pedro wspomina Agustinowi o przeprosinach Giny. Przyznaje, że jest gotowy jej wybaczyć, ale nie zamierza do niej wracać, gdyż zakochał się w Elenie. Elena wspomina Irene, że Pedro wyznał jej miłość. Ernesto zjawia się w firmie, aby porozmawiać z Irene. Samuel musi się przed nim ukrywać. Ernesto i Elena szczerze rozmawiają i godzą się.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.