„Zbuntowany anioł” – Odcinek 6: Milagros wraca do klasztoru

W 6. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros zostaje posądzona o kradzież medalionu Angéliki. Emisja 8 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

W trakcie rozmowy z Milagros Angélica dostaje ataku. Dziewczyna jest przestraszona. Ivo zakłada się z Bobbym, że zaciągnie Milagros do łóżka. Marta umawia się z Damiánem w pokoju służby. Mężczyzna popełnia błąd i kładzie się w łóżku obok Milagros.

Damián prosi Martę, by wykradła złoty medalion Angéliki. Milagros ma urodziny i wszyscy składają jej życzenia. Angélica zgłasza kradzież medalionu. Marta w desperacji podkłada go pod łóżko Milagros. Podczas przeszukania pokoju Victoria znajduje skradziony przedmiot i oskarża Milagros o jego przywłaszczenie. Dziewczyna zostaje wyrzucona z domu.

Milagros wraca na kilka dni do klasztoru. Ojciec Manuel organizuje dla niej skromne przyjęcie urodzinowe. Federico i Damián odmawiają spełnienia żądania szantażysty. Mężczyzna nie rezygnuje i próbuje negocjować bezpośrednio z Federikiem. Milagros rozmyśla o Ivo, podczas gdy ten kocha się z Andreą. Ivo słyszy jak Federico się go wyrzeka. Damián prosi Luisę o pomoc finansową. Ivo odwiedza Milagros w klasztorze.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolComments

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.