W trakcie rozmowy z Milagros Angélica dostaje ataku. Dziewczyna jest przestraszona. Ivo zakłada się z Bobbym, że zaciągnie Milagros do łóżka. Marta umawia się z Damiánem w pokoju służby. Mężczyzna popełnia błąd i kładzie się w łóżku obok Milagros.

Damián prosi Martę, żeby wykradła złoty medalion Angéliki. Milagros ma urodziny i wszyscy składają jej życzenia. Angélica zgłasza kradzież medalionu. Marta w desperacji podkłada go pod łóżko Milagros. Podczas przeszukania pokoju Victoria znajduje skradziony przedmiot i oskarża Milagros o jego przywłaszczenie. Dziewczyna zostaje wyrzucona z domu.

Milagros wraca na kilka dni do klasztoru. Ojciec Manuel organizuje dla niej skromne przyjęcie urodzinowe. Federico i Damián odmawiają spełnienia żądania szantażysty. Mężczyzna nie rezygnuje i próbuje negocjować bezpośrednio z Federikiem. Milagros rozmyśla o Ivo, podczas gdy ten kocha się z Andreą. Ivo słyszy jak Federico się go wyrzeka. Damián prosi Luisę o pomoc finansową. Ivo odwiedza Milagros w klasztorze.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

[tabs tab1=”Zbuntowany anioł – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.