„Miłość i przeznaczenie” – Odcinek 31: Igranie z losem

W 31. odcinku telenoweli „Miłość i przeznaczenie”: Lucía podupada na zdrowiu. Maripaz odbiera kolejny telefon. Emisja 8 lutego 2021 na kanale Novelas+

Lucía wspomina Ivanowi o swojej wizycie u Gerarda. Iván domyśla się, że rozmawiali o jego synu i oczekuje, że Lucía wszystko mu powtórzy. Gdy ona odmawia, dochodzi między nimi do kłótni. Gerardo jest przekonany, że Antolín wydzwania do Maripaz i próbuje wyłudzić od niej pieniądze. Uprzedza Carolinę, że muszą zachować ostrożność, aby prawda o Álexie nie wyszła na jaw.

Camilo wspomina matce o kłótni Ivana z Lucíą. Anthony wyjaśnia Carlocie, że Iván pokłócił się z Lucíą z powodu Gerarda. Ma do niej żal, że nie powiedziała mu o romansie jej ojca z jego matką. Antolín zostaje posądzony o szantażowanie Maripaz i Ivana. Nie przyznaje się do winy.

Iván myśli, że Carlota i Lucía chcą mu zwrócić spadek po dziadku, aby zdobyć sympatię Anthony’ego. Gdy zjawia się u Carloty, aby oznajmić, że nie przyjmie niczego od niej nie przyjmie, dowiaduje się o chorobie Lucii. Jest gotowy opłacić jej pobyt w szpitalu. Maripaz odbiera kolejny anonimowy telefon. Ktoś grozi, że wyjawi jej sekrety, jeśli nie zapłaci czterech milionów pesos.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/milosc-i-przeznaczenie


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.