“Zbuntowany anioł” – Odcinek 4: Tajemniczy włóczęga

W 4. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Ivo zwodzi Milagros. Pablo opuszcza swój pokój. Emisja 4 lutego o godz. 11.00 w TV Puls.

Milagros chce uczcić urodziny Liny i obiecuje, że zabierze ją dyskotekę. Pablo rozkazuje Bernardo, żeby nie wpuszczał nikogo do jego pokoju. Federico i Damián wykorzystują Rocky’ego do wręczenia łapówki Ripettiemu. Tajemniczy włóczęga odwiedza grób żony Damiana. Federico jest zaskoczony obecnością Milagros, ubranej jak Cholito, w swoim domu. Luisa wyjaśnia mężowi, że to nowa służąca, która ma opiekować się jego matką.

Angélica doprowadza Milagros do łez. Ivo zatrzymuje ją w korytarzu i wykorzystuje jej słabość, żeby skraść pocałunek. Chwilę później obraża ją i przezywa. Lina pociesza zrozpaczoną koleżankę. Damián nakrywa Andreę w objęciach szwagra. Ripetti oszukuje Damiána, wmawiając mu, że nie otrzymał żadnych pieniędzy. Ivo opowiada Pablo o tym, że poznał dziewczynę podobną do Veróniki. Andrea ulega zalotom Iva.

Damián i Federico oskarżają szofera o kradzież połowy miliona dolarów. Milagros robi psikusa nowym przełożonym: zamiast specjałów z listy Luisy, zaproszeni na kolacje goście otrzymują jedzenie dla służby. Bernardo odkrywa, że Pablo wyszedł ukradkiem ze swojego pokoju. Po kolacji Milagros zabiera Linę na dyskotekę. Dziewczyny zaczepia tajemniczy włóczęga. Ivo staje w obronie Milagros.

Opracowanie novela.pl
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/zbuntowany-aniolTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.