fot. Televisa

Elena i Ernesto są zmuszeni wyjawić Nicolasowi, że został adoptowany. Zapewniają syna, że nie wpływa to na ich miłość do niego. Pod nieobecność Eleny, Ernesto wmawia synowi, że został porzucony przez rodziców, ale matka zakazała mu o tym mówić. Agustín zwierza się Benitowi, że nie potrafi zapomnieć o kobiecie, która skradła mu serce, ale nie odwzajemnia jego uczuć. Ernesto próbuje wykorzystać Nicolasa, aby zatrzymać przy sobie żonę. Elena nie daje sobą manipulować, jednak czuje, że syn odsuwa się od niej.

Koledzy z pracy postanawiają pomóc Agustínowi w poszukiwaniu kobiety. W tym celu rejestrują go na portalu randkowym. Ernesto próbuje przeciągnąć Nicolasa na swoją stronę, żeby zmusić Elenę do zmiany zdania. Andrea dowiaduje się, że Samuel jest bratem Pedra. Gdy ponownie zaczyna go oczerniać, Gabriela buntuje się i naskakuje na matkę. Inés mówi komendantowi Roblesowi, że Isabel odtrąca Ernesta za każdym razem, gdy go widzi i nazywa go „tym drugim”. Nelson słyszy, jak Domingo umawia się z kimś w parku. Nie wie, że chodzi o Ernesta.

Nico opowiada Pedrowi o swoich ostatnich rozmowach z ojcem. Elena dowiaduje się o wszystkim i zaczyna rozumieć, dlaczego chłopiec ją odtrącał. Domingo nie przestrzega zaleceń lekarza. Gina namawia Rosę do złożenia doniesienia na Modesta. Ernesto grozi żonie, że wyjawi synowi tożsamość jego biologicznego ojca, jeśli nie zrezygnuje z rozwodu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.