„Rubí” – Odcinek 13: Konfrontacja

W 13. odcinku serialu „Rubí”: Maribel doprowadza do konfrontacji Rubí z Hectorem. Emisja w środę 17 marca 2021 o godz. 13.55.

Gatillo i Chuspa obserwują dom rodziców Maribel, ponieważ myślą, że Rubí w nim mieszka. Rubí proponuje Chuspie pomoc w przeprowadzeniu napadu, jeśli w zamian wyświadczą jej pewn przysługę. Cayetano prosi Cristinę o rękę i zostaje przyjęty. Sonia wyznaje Alejandrowi, że boi się, że pewnego dnia Rubí wróci i ich związek się rozpadnie. Alejandro proponuje jej, żeby zamieszkali razem i zbliżyli się do siebie, ale ona odmawia.

Emma wyznaje Maribel, że spodobał jej się Alejandro. Maribel organizuje spotkanie Rubí z Hectorem. Rubí opuszcza je, gdy Héctor zaczyna się awanturować. Później Maribel dzwoni do Alejandra, aby opowiedzieć mu o konfrontacji małżonków. Przyznaje, że oglądanie jak wzajemnie się obrażają sprawiło jej satysfakcję. Ojciec Maribel uprzedza córkę, że postąpiła nierozważnie, narażając się Rubí. Lucas szuka Rubí w mieszkaniu Hectora. Grozi wezwaniem policji, jeśli nie dowie się, gdzie jest. Héctor odmawia współpracy. Sugeruje, że jego żona znalazła sobie innego mężczyznę, bogatszego od niego.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.