fot. Televisa

Elena prosi Pedra o spotkanie. Zamierza powiedzieć mu, że zezwala na jego spotkania z Nicolasem. Domingo zapewnia Nelsona, że jego syn jest odpowiedzialnym mężczyzną i zaopiekuje się dzieckiem Giny. Nelson sądzi, że jego córce nie będzie łatwo pogodzić się z myślą, że jest w ciąży z mężczyzną, który porzucił ją przed ołtarzem. Gabriela chwali Samuela za jego pracę. Irene wręcza matce czek od ojca na jej wydatki.

Gina domyśla się, że jej ojciec znalazł już wyniki badań i dowiedział się o ciąży. Jest ciekawa jego reakcji. Ester dowiaduje się, że Gina spodziewa się dziecka Pedra. Ernesto słyszy o przypadkowym spotkaniu Nicolasa i Pedra na lotnisku. Andrea postanawia odegrać się na mężu i sprzedać wszystkie jego rzeczy. Elena wyznaje Vicky, że straciła zaufanie do męża. Domingo uważa, że Pedro powinien zatroszczyć się o dziecko Giny. Gina udaje, że nie chce zmuszać Pedra do poświęceń, ale jej ojciec jest innego zdania.

Agustín dowiaduje się o ciąży Giny. Podejrzewa, że może być ojcem dziecka. Jimmy zmawia się z Sebasem w sprawie sprzedaży narkotyków. Pedro oświadcza Ginie, że zajmie się jej dzieckiem, ale nie weźmie z nią ślubu. Elena mówi mężowi, że zastanawia się nad rozwodem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.