„Z miłości do dziecka” – Odcinek 27: Uczuciowe zawirowania

W 27. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Gina zmawia się z Ernestem. Pedro wyznaje Elenie miłość. Emisja w środę 10 marca 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Ernesto nie chce dać żonie rozwodu. Gina grozi Pedrowi, że nigdy nie zobaczy dziecka, jeśli się z nią nie ożeni. Mónica złości się na Horacia, gdy ten zamierza pójść po swoje rzeczy i po raz kolejny sprowokować Anadreę. Nicolás mówi ojcu, że nie chce wracać do Houston. Horacio zostaje zatrzymany przez policję za próbuję włamania. Gina prosi ojca, żeby pomógł jej zmusić Pedra do ślubu. Pedro tymczasem oświadcza swoim rodzicom, że nie da się szantażować.

Po kolejnej sprzeczce z mężem Elena przenosi się do drugiego pokoju. Pedro dochodzi do wniosku, że Elena nigdy nie będzie jego i musi o niej zapomnieć. Horacio zjawia się na aukcji garażu zorganizowanej przez Andreę i odkupuje wszystkie swoje rzeczy za podwójną cenę. Domingo wraca do pracy w warsztacie Nelsona. Anselmo oznajmia Pedrowi i pozostałym pracownikom, że muszą znaleźć dla siebie inne zajęcie, dopóki nie rozwiąże problemów z warsztatem.

Gina postanawia spotkać się z Eleną, aby wmówić jej, że spodziewa się dziecka Pedra. Następnie jedzie do Ernesta i proponuje mu sojusz. Elena nie chce towarzyszyć Nicolasowi podczas spaceru z ojcem. Mónica uprzedza Horacia, że nie będzie więcej uczestniczyła w jego sporach z żoną. Irene obiecuje Elene pomoc w uzyskaniu rozwodu. Horacio i Ernesto sprzeczają się z powodu Eleny i Pedra. Pedro wyznaje Elenie miłość i całuje ją.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.