„Rubí” – Odcinek 9: Powrót do Meksyku

W 9. odcinku serialu „Rubí”: Rubí ucieka od Hectora. Po powrocie do Meksyku spotyka Alejandra i Marbiel. Emisja w czwartek 11 marca 2021 o godz. 13.55 w Czwórce.

Héctor policzkuje żonę, gdy ta oznajmia mu, że się z nim rozwiedzie. Cristina zawiadamia Rubí o tym, że ich matka trafiła do szpitala. Dziewczyna chce wrócić do Meksyku, ale mąż jej nie pozwala. Wzywa na pomoc Lucasa i opowiada mu o ostatniej kłótni z Hectorem. Alejandro mówi Cristinie, że stan jej matki jest poważny i najbliższa doba będzie decydująca.

Współcześnie. Carla pyta Rubí, czy rzuciłaby Hectora, gdyby jej matka się nie rozchorowała. Rubí nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Mówie jedynie, że w pewnych okolicznościach kobiety stawiają wyżej luksus niż własną godność.

19 lat wcześniej. Rubí ucieka od męża z pomocą Lucasa. Sonia wciąż odpiera zaloty Alejandra, gdyż boi się sparzyć. Héctor odkrywa ucieczkę żony. Próbuje zmusić Lucasa do wyjawienia, gdzie się ukryła.

Współcześnie. Carla rozmawia z matką na temat Rubí. Próbuje się dowiedzieć, czy w ostatnim czasie kontaktowały się ze sobą. Cristina odpowiada, że nie chce znać Rubí po tym, co zrobiła jej ojcu.

19 lat wcześniej. Sonia w końcu zgadza się zaufać Alejandrowi i dać mu drugą szansę. Refugio cieszy się z powrotu Rubí. Alejandro i Maribel spotykają się w szpitalu. Rubí nakrywa ich razem z gabinecie.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.