„Zbuntowany anioł” – Odcinek 19: Awantura o róże | novela.pl

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 19: Awantura o róże

novela.pl 10 sierpnia 2018 0

W 19. odcinku telenoweli „Zbuntowany anioł”: Milagros dostaje róże. Luisa sądzi, że zerwano je z jej ogrodu. Emisja 20 sierpnia 2018 o godz. 14.00 w TV Puls

„Zbuntowany anioł” – Odcinek 19: Awantura o róże

Ivo widzi jak Milagros wchodzi do pokoju jego kuzyna. Szydzi z niej, tak samo jak jego matką. Milagros ma dość upokorzeń i składa rezygnację, ale Angélica nie przyjmuje jej. Lina próbuje przekonać koleżankę, żeby została i stawiła czoła Di Carlom. Federico przestaje okazywać czułość żonie i wypomina jej zdradę. Milagros uderza Iva pieścią w odwecie za jego wcześniejsze słowa. Damián popycha Martę do kradzieży oszczędności jej matki. Pablo wraca do domu w przebraniu włóczęgi. Milagros przyłapuje go i żąda wyjaśnień. Bernardo ratuje go z opresji.

Federico nachodzi Andreę w jej mieszkaniu i nie daje się wyprosić. Kiedy zjawia się Ivo, rozkazuje swemu pracodawcy ukryć się gdzieś. Milagros domyśla się, że Pablo oszukuje wszystkich swoim zmyślonym kalectwem. Socorro odkrywa, że została okradziona. Ivo rozmawia z wujkiem o szwindlu ojca z materiałami budowlanymi. Marta zrzuca na Milagros winę za kradzież pieniędzy. Angélica postanawia pomóc swej podopiecznej dowieść niewinności. Victoria jest zauroczona tajemniczym adoratorem, który zadedykował jej piosenkę na antenie stacji radiowej. Milagros i Lina wykradają róże z ogrodu, aby sprzedać je na ulicy.

Po rozmowie z Angélicą Socorro postanawia przeprosić Milagros za niesłuszne oskarżenie. Damián przegrywa w karty pieniądze wykradzione przez Martę. Luisa przeżywa załamanie, gdy dowiaduje się o kradzieży róż. Lina znajduje bukiet róż z liścikiem od Iva na łóżku Milagros.

Materiały novela.pl

“Zbuntowany anioł” (Muñeca brava), telenowela, Argentyna 1998-1999; Reżyseria: Hernán Abrahamsohn; Występują: Natalia Oreiro, Facundo Arana, Lydia Lamaison, Arturo Maly, Segundo Cernadas, Verónica Vieyra, Fernanda Mistral; Strona: www.novela.pl/zbuntowany-aniol.

Komentarze »


X