„Z miłości do dziecka” – Odcinek 19: Pedro mówi „nie”

W 19. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Pedro porzuca Ginę przed ołtarzem. Emisja w piątek 26 lutego 2021 o godz. 16.00 w Czwórce.

Ester prosi Rosę, żeby zostawiła Samuela, jeśli nie ma wobec niego poważnych intencji. Elena przedkłada własne małżeństwo nad miłość do Pedra. Irene jest niezadowolona, albowiem jej plan zeswatania Eleny z Pedrem legł w gruzach. Smuael chce się pogodzić z Gabrielą. Horacio nie zamierza rezygnować z rozwodu. Nie daje się wciągnąć w gierki Andrei. Pedro pokazuje Ginie dom, w którym zamieszkają po ślubie.

Nicolás wysyła Pedrowi wiadomość. Pisze w niej, że on i jego rodzina mają już bilety do Houston. Pedro dotrzymuje słowa danego Elenie i nie odpowiada synowi. Gabriela namawia Andreę do wyjazdu w podróż, aby mogła zastanowić się nad swoim dalszym życiem i pogodzić się z utratą Horacia. Ester przypomina synowi, że wciąż może wycofać się ze ślubu z Giną, jeśli targają nim wątpliwości. Pedro ma wyrzuty sumienia, że nie odpisał Nicolasowi. Agustín przekonuje go, że tak będzie najlepiej. Elena wyznaje w sekrecie Irene, co naprawdę czuje Pedra. Nie spodziewa się, że siostra nagrywa ich rozmowę. Koledzy z pracy urządzają Pedrowi wieczór kawalerski.

Nadchodzi dzień ślubu Pedra z Giną. Nicolás przypomina o tym matce. Irene puszcza Pedrowi nagranie rozmowy z Eleną. Mężczyzna oznajmia, że chociaż odwzajemnia miłość Eleny, dokonał już wyboru. W trakcie ślubu zmienia zdanie. Stojąc przed ołtarzem, oświadcza Ginie, że nie może jej poślubić.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dziecka


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.