„Za głosem serca” – Odcinek 8

José Luis pyta kaprali o motywy wydanego nakazu aresztowania i zgadza się iść razem z nimi. Víctor wraca na hacjendę

José Luis pyta kaprali o motywy wydanego nakazu aresztowania i zgadza się iść razem z nimi. Víctor wraca na hacjendę Almontego i mówi Alejandro, że María tęskni za nim, bo jest zakochana. On proponuje mu, żeby ją poderwał, gdyż nigdy nie będą parą, a jego oczy są teraz zwrócone w stronę Montserrat. Graciela prosi Alejandro o wybaczenie za wcześniejszą scysję oraz udziela mu przyzwolenia na zabieganie o względy jej córki. On rezygnuje z ich układu, albowiem nie chce kupować sobie żony.

Dimitrio płaci Esmeraldzie za odegranie przed jej siostrą sceny zazdrosnej żony José Luisa. Nadia przyjmuje Gracielę w swoim domu. Kobieta zgadza się, by jej córka była obecna na uroczystości, którą ta planuje wydać, lecz stawia warunek – na liście gości ma się pojawić syn Benjamína. Pedro kontaktuje się telefonicznie z Alejandro, żeby zaprosić go na przyjęcie. Víctor przekonuje przyjaciela, że to doskonała okazja, by poznał sąsiadów i zapomniał na chwilę o problemach. Esmeralda zakłóca spokój Montserrat w jej własnym domu, gdy urządza jej awanturę z powodu romansu z José Luisem. Kobieta podaje się za byłą żonę kaprala i oświadcza, że wciąż jest w nim zakochana. Montserrat wyprasza nieproszonego gościa. Graciela nie pozwala córce na widzenie się z kochankiem. Montserrat wyznaje matce, że sprzedała ziemię Alejandro, a otrzymane pieniądze oddała José Luisowi.

Carlota przekonuje Montserrat, by poszła na przyjęcie Nadii i zabiera ją na zakupy. Podczas spaceru dziewczyna widzi jak Alejandro i Esmeralda siedzą przy jednym stole w kawiarni. José Luis zostaje zamknięty w celi. Kapitan Robledo informuje go o broni znalezionej pod jego łóżkiem oraz walizce rzekomo skradzionych pieniędzy. Montserrat prosi o rozmowę z kochankiem, lecz zostaje zbyta wiadomością o tym, że ten został przeniesiony w inne miejsce na własną prośbę. Kapitan Robles odwozi Montserrat do jej domu. Graciela okazuje mu wdzięczność za zwrócenie jedynej córki całej i zdrowej.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/za-glosem-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.