„Dzikie serce” – Odcinek 81

José Antonio prosi Simonę, żeby zabrała Esther do swojego domu. On tymczasem usunie się z jej życia, bo nie czuje

José Antonio prosi Simonę, żeby zabrała Esther do swojego domu. On tymczasem usunie się z jej życia, bo nie czuje się jej godzien. Simona przychodzi po Esther, ale ona nie opuścić chaty, ani José Antonio. Zamierza udowodnić ukochanemu, że jest pełnowartościową kobietą. Mecenas Escobar obiecuje Octavio, że udowodnią przed sądem, iż María Alejandra to Maricruz. Karim umawia się z Maríą Alejandrą w restauracji. Podczas lotu na Isla Dorada Octavio dostrzega nieprawidłowości na panelu kontrolnym samolotu. Jest zmuszony poinformować podróżujących, że będą krążyć nad wyspą, aż do otrzymania zezwolenia na lądowanie. Jeśli to nie nadejdzie szybko, skończy im się paliwo.

María Alejandra próbuje dowiedzieć się czegoś na temat problemów z lotem pilotowanym przez Octavio. Żeby otrzymać informacje, podaje się za jego żonę. Doris robi to samo i przedstawia się jako jego narzeczona. Octavio uprzedza Jackie, że muszą lądować awaryjnie poza lotniskiem. Esther oznajmia José Antonio, że nie wróci na hacjendę. On zapowiada, że jeśli tego nie zrobi, opuści ją. Miguel niepokoi się brakiem informacji o bracie. Przeczuwa, że jego brat zginie. Octavio bezpiecznie sprowadza samolot na ziemię, po czym opuszcza pasażerów, by szukać pomocy. Doris zamierza pociągnąć za sznurki i odnaleźć narzeczonego.

Emisja 24 czerwca o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, Elizabeth Álvarez, René Strickler, Rocío Banquells, Ana Patricia Rojo, Manuel Landeta; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.