„Za głosem serca” – Odcinek 7

Juventino prosi Maríę, żeby wykradła dla niego klucze do pokoju Domingi, a on w zamian pomoże jej rozkochać w sobie

Juventino prosi Maríę, żeby wykradła dla niego klucze do pokoju Domingi, a on w zamian pomoże jej rozkochać w sobie Alejandro. W nocy mężczyzna zakrada się do łóżka Domingi i próbuje ją zgwałcić. Gaspar siłą odciąga go od kobiety, a następnie wyrzuca z pokoju. José Luis odprowadza Monsterrat do jej domu. Kochankowie przysięgają sobie, że będą się spotykać w ogrodzie każdego dnia o tej samej porze. Víctor przychodzi do domu Gracieli, żeby prosić ją o złożenie podpisu na wekslu oraz wydanie aktu własności domu. Przekazuje także wiadomość od Alejandro, który polecił mu przeprosić kobietę za to, że nie zje z nimi kolacji. Nadia błaga męża o wybaczenie, ale on nie chce jej słuchać i odsyła do sypialni.

Alejandro zbywa Pedro, który próbuje przekonać go do sprzedaży odległych terenów oraz kontynuowania interesów, jakie prowadził z jego ojcem. Mężczyzna nie jest zadowolony z takiego traktowania i rozkazuje asystentowi zbadać przeszłość Alejandro, żeby mógł go szantażować. Lauro odzyskuje wigor. Montserrat wykorzystuje to, żeby zapytac ojca, czy zmusiłby ją do ślubu dla korzyści majątkowych. On gwarantuje córce swobodę decydowania o własnym losie. Graciela wspomina mężowi o szczodrości Alejandro, który zaoferował im wsparcie finansowe, albowiem jest zainteresowany ich córką, i prosi go, żeby zachował to w tajemnicy przed Montserrat.

Dimitro przyznaje się matce do popełnienia morderstwa i proponuje, żeby zrzucili winę za śmierć Gamboy na José Luisa. Kobieta zgadza się mu pomoc. Razem składają wizytę kapitanowi Robledo. Wmawiają mu, że kapral Álvarez planuje porwać Montserrat i zabił Gamboę, żeby zdobyć pieniądze na ucieczkę. Dimitrio wsuwa pod materac na łóżku José Luisa pistolet, którym strzelił do Gamboy, jako dowód zbrodni. Kaprale znajdują broń razem z walizeczką pełną pieniędzmi. Kapitan wydaje rozkaz aresztowania podejrzanego. Víctor przyjeżdża na hacjendę Almontego i wręcza kwiaty Maríi. Ona dopytuje go o Alejandro. Juventino słyszy jak ten wspomina Maríi o zabójstwie Gamboy. José Luis zostaje aresztowany podczas spaceru po Agua Azul.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/za-glosem-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.