„Królowa serc” – Odcinek 130 | novela.pl

„Królowa serc” – Odcinek 130

novela.pl 16 czerwca 2015 0
„Królowa serc” – Odcinek 130

Connie odzyskuje przytomność i nie rozpoznaje Víctora. Estefanía grozi Víctorowi, że odetnie mu głowę, jeśli nie powie jej, co zrobił z dzieckiem Grety. Montalván próbuje zabić Nicolasa, lecz ten go ogłusza. Następnie uwalnia Connie i wspólnie szykują się do ucieczki. Víctor strzela do Nicolasa i zatrzymuje go w laboratorium.

Cristian prosi Alicię, żeby pomogła mu odnaleźć Connie, a on odda jej diamenty. Patricio ostrzega Jackie, by nie zadzierała z Montalvánem ze względu na swoją córkę. Mówi jej także, że odnalazł jego kryjówkę i zamierza go zabić. Montalván usiłuje zatrzymać Connie. Ona strzela do niego i biegnie szukać pomocy. Octavio odwiedza Reinę, by powiedzieć jej, kim naprawdę jest Cristian.

Estefanía wyjawia Susanie, że Greta urodziła dziecko. Isidro zapewnia je obie, że ono żyje i jest w dobrych rękach. Nicolás zostaje pozbawiony pamięci. Víctor ma jednak wątpliwości, co do skuteczności działania ich preparatu. Uważa, że Nicolás nie mógł utracić wspomnień z ostatnich dziesięciu lat w tak krótkim czasie.

Emisja 23 czerwca o godz. 13:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-serc

Komentarze »


X