„Za głosem serca” – Odcinek 57

Alejandro czuje się winny śmierci teścia. Przygotowuje wszystko na dostarczenie jego zwłok do Agua Azul. María nie wstydzi się tego,

Alejandro czuje się winny śmierci teścia. Przygotowuje wszystko na dostarczenie jego zwłok do Agua Azul. María nie wstydzi się tego, że otworzyła mężczyźnie oczy, nawet jeśli chwilę później ten zamknął je na zawsze. Rozpiera ją duma, że zada cierpienie Montserrat. Z polecenia Alejandra Víctor zajmuje się przygotowaniem pogrzebu Laura.

José Luis opuszcza narzeczoną, by razem z kapitanem Robledo wyjaśnić swoją sytuację. Obiecuje, że za kilka dni wróci, by się z nią ożenić. Montserrat jest zła na matkę, że dalej troszczy się o Dimitria. Josefina cieszy się na myśl, że za kilka dni ponownie wyjdzie za mąż i tym razem naprawdę. Dimitrio proponuje siostrze, by wyszła się zabawić i poszukała sobie nowego męża. Víctor informuje telefonicznie Nadię o śmierci Laura, lecz prosi ją o dyskrecję przed Montserrat – Alejandro chce sam zanieść żonie złą wiadomość. Joaquín zwraca się do Pedra z prośbą o pomoc w zniszczeniu José Luisa, jeszcze zanim ten zdąży poślubić Angélikę.

Alejandro oznajmia rodzinie teścia o jego śmierci. Wyjaśnia im w jakich okolicznościach doszło do zgonu. Dimitrio ma żal do samego siebie, że podczas ostatniej rozmowy z ojcem życzył mu śmierci. Montserrat nazywa męża potworem, zarzuca mu, że bezpośrednio przyczynił się do śmierci jej ojca i rozkazuje mu opuścić dom. Graciela informuje córkę o tym, że José Luis odzyskał wolność i wkrótce poślubi Angélikę. Alejandro nie chce więcej słyszeć imienia swojej żony i zakazuje Maríi wspominać o niej choć słowem.

Emisja 1 września o godz. 12:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.