„Za głosem serca” – Odcinek 45

Pedro z rwetesem wchodzi do mieszkania Esmeraldy, by przypomnieć jej o ich umówię i zakazać kobiecie jakichkolwiek rozmów z Nadią.

Pedro z rwetesem wchodzi do mieszkania Esmeraldy, by przypomnieć jej o ich umówię i zakazać kobiecie jakichkolwiek rozmów z Nadią. Chwilę później pojawia się z Refugio i zauważa na ciele ukochanej ślady pobicia. Ona jednak nie chce mu zdradzić, kto ją uderzył. Nadia i Adolfo informują Josefinę o tym, że Dimitrio przybył w gościnę na hacjendę Arechiga.

Alejandro i Montserrat spędzają pierwszą wspólną noc, po której przysięgają sobie, że zapomną o zawiłej przeszłości i zaczną pisać swoją historię na nowo. María jest zła, że Alejandro pogodził się z żoną. Rosario i Dominga śmieją się z niej. Adolfo proponuje Maríi, żeby uciekła razem z nim, ale ona odmawia.

José Luis próbuje wymknąć się w nocy z hacjendy Arechiga, ale Dimitrio go zatrzymuje i grozi bronią. Młody Mendoza przyznaje się, że zabił Gamboę, a zbrodnię przypisał jemu. José Luis odbiera mu pistolet, lecz nie potrafi nim go zabić. Pojawia się policja i dokonuje aresztowania zbiega. Angélica wpada w rozpacz. Rozkazuje Dimitriowi trzymać się od z dala od jej rodziny. Ezequiel zawiadamia Pedra, że zatrzymał zabójcę Loreta. Ten składa mu gratulacje. Kiedy staje twarzą w twarz z oskarżonym, rozpoznaje w nim kaprala marynarki z Agua Azul, powszechnie uznanego za zmarłego.

Emisja 14 sierpnia o godz. 12:50 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.