„Za głosem serca” – Odcinek 44

Pedro grozi Nadii, że ją zniszczy, jeśli odkryje, że ma kochanka. Ona stawia mu się i próbuje zmusić męża do

Pedro grozi Nadii, że ją zniszczy, jeśli odkryje, że ma kochanka. Ona stawia mu się i próbuje zmusić męża do przyznania się, że gustuje w mężczyznach. Ezequiel zatrzymuje samochód, którym Macario przewozi José Luisa i Refugio. Mężczyźni rzucają się do ucieczki przed policją. Alejandro i Montserrat niepokoją się o ich los.

Carlota prosi bratanicę, żeby raz na zawsze zapomniała o byłym kochanku. Angélica cieszy się, gdy José Luis przyjeżdża na jej hacjendę z błaganiem o pomoc. O mały włos nie zostają nakryci przez Dimitria, jednak Angélica w porę reaguje i gani go młodego Mendozę za to, że nie daje jej spokoju. Virginia znajduje José Luisa ukrytego w szafie Angéliki. Siostra prosi ją, żeby zachowała milczenie i pomogła mężczyźnie w ucieczce.

Alejandro i Montserrat przyjeżdżają na hacjendę Joaquína, by zapewnić go, że José Luis i jego kolega już wyjechali. Angélica domyśla się, że José Luis jest zakochany w Montserrat. Wtedy on zdradza jej swoją prawdziwą tożsamość.

Emisja 13 sierpnia o godz. 12:50 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.