„Za głosem serca” – Odcinek 42

Esmeralda i Refugio wykorzystują moment spotkania, by powiedzieć sobie, jak bardzo się kochają. Nadia urządza scenę przed domem Víctora. Ten

Esmeralda i Refugio wykorzystują moment spotkania, by powiedzieć sobie, jak bardzo się kochają. Nadia urządza scenę przed domem Víctora. Ten wpuszcza ją do środka i prosi o przebaczenie. Następnie wyznają sobie miłość i idą do łóżka.

Macario zawiadamia Alejandra o śmierci Juventina. José Luis odmawia towarzyszenia Alejandrowi podczas podróży do Agua Azul pod pretekstem stróżowania na hacjendzie. Później zawiadamia Loreta o jego wyjeździe oraz zmusza go do uwolnienia Refugio. Macario informuje José Luisa, że jego przyjaciel został znaleziony nad rzeką z ciężkimi obrażeniami ciała. Montserrat odkrywa, że z sejfu zniknęły pieniądze dla Macario. Razem z Rosario podejrzewają, że to sprawka Maríi.

José Luis zawiadamia Alejandra, żeby Loreto chce się z nim spotkać na Drodze Żmii. Sam także zjawia się na miejscu, by dotrzymać słowa danego Loretowi. Ponieważ nie chce zabijać Alejandra, usuwa z broni naboje i w momencie zamachu udaje, że ta się zacięła. Loreto sam oddaje strzał w stronę Alejandra. José Luis zabija Loreta.

Emisja 11 sierpnia o godz. 12:50 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.