„Za głosem serca” – Odcinek 4

Dimitro obserwuje ze złością jak jego siostra spotyka się z José Luisem. Kapral proponuje Montserrat, żeby uciekli i obiecuje, że

Dimitro obserwuje ze złością jak jego siostra spotyka się z José Luisem. Kapral proponuje Montserrat, żeby uciekli i obiecuje, że zdobędzie pieniądze na ich utrzymanie. Dziewczyna akceptuje pomysł i jest gotowa nawet sprzedać swoją ziemię. Graciela i Dimitro przychodzą do Bruno po zwrot dokumentów. Ten wyjaśnia im, jak i dlaczego akt własności ich domu trafił do rąk Alejandro. Dimitro naśmiewa się z siostry, że umawia się z marynarzem. Ona oświadcza mu z dumą, że jest zakochana i nie dba o status społeczny. Lauro zaprasza Alejandro na kawę do swojego domu.

José Luis zwierza się przyjacielowi, że zamierza poprosić Gamboę o pożyczkę, żeby uciec z Montserrat. Ta tymczasem mówi Alejandro, że zmieniła zdanie i odsprzeda mu swoją ziemię, lecz żąda zapłaty w gotówce. José Luis składa wizytę Bruno, lecz znajduje mężczyznę bez oznak życia. Służąca oskarża go o morderstwo. Policja zatrzymuje kaprala do złożenia wyjaśnień. Przesłuchanie przeciąga się i José Luis nie zjawia się na umówione spotkanie z Montserrat.

Montserrat pyta ojca, czy przyzwoliłby jej na ślub ze skromnym, lecz pracowitym i kochającym mężczyzną. On odpowiada, że wolałby zobaczyć ją u boku kogoś wysoko położonego. Carlota nakrywa Dimitro, jak próbuje ukryć coś w jej pokoju. Okazuje się, że chłopak zabił Bruno, a teraz próbuje pozbyć się narzędzia zbrodni. Graciela prosi Alejandro o zwrócenie aktu własności. Obiecuje, że zapłaci mu pieniędzmi ze sprzedanej biżuterii. Alejandro oferuje jej pomoc finansową, pod warunkiem, że pozwoli mu widywać się z jego córką. Dimitro cieszy się, że matka odzyskała dokumenty i przekonuje ją do zaakceptowania pomysłu Alejandro. Uprzedza ją także, że Montserrat spotyka się po kryjomu z marynarzem i planują wziąć ślub. Policja puka do drzwi Mendozów i pyta o Dimitrio.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/za-glosem-serca


Comments

  1. Właśnie się dowiedziałam, że od jutra LQLMR będzie emitowana w Polsce! Co za radość :D Obejrzałam ją w ubiegłym roku całą, w oryginale i ja jestem nią zachwycona! Uważam, że Meksykanie od tamtej pory nie mieli lepszej propozycji dla widzów :D Teraz się zachwycam Tierra de Reyes, ale ona również już się kończy, więc pewnie popołudnia poświęce na oglądanie Za głosem serca, z lektorem tym razem :D

  2. już od poniedziałku <3

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.