„Królowa serc” – Odcinek 127 | novela.pl

„Królowa serc” – Odcinek 127

novela.pl 11 czerwca 2015 0
„Królowa serc” – Odcinek 127

Víctor wręcza Reinie dokumenty rozwodowe. Ogarnia go zdumienie, gdy spoglądając na dziewczynkę Lázaro i Jackie, rozpoznaje swoją wnuczkę. Cristian i Isidro kłócą się z powodu Connie. Nicolás spotyka Mauro Montalvana w jednej z posiadłości Víctora. Asunción wyznaje Reinie, że Octavio de Rosas był jej kochankiem i być może także zabójcą jej ojca. Reina prosi Smith, żeby dowiedziała się, kto faktycznie dopuścił się tego morderstwa.

Isidro przyznaje się Víctorowi, że oddał jego wnuczkę pod opiekę Lázaro. Víctor opowiada Connie o tym, jak usunął wspomnienia z pamięci Reiny, a następnie wstrzykuje jej tę samą truciznę. Reina otrzymuje list z fotografiami Nicolasa i Estefaníi nagich w łóżku. Nicolás potwierdza Montalvanowi i Picasso, że projekt Jowisz tak naprawdę nigdy nie został zamknięty i ktoś prowadzi go na własną rękę.

Isidro zapewnia Susanę i Juanjo, że Víctor porwał Connie. Reina składa wizytę Estefaníi i żąda, by zostawiła w spokoju Nicolasa. Nicolás przyjeżdża do rezydencji Víctora i znajduje Estefaníę leżącą na schodach. Ta wmawia mu, że Reina chciała ją zabić.

Emisja 18 czerwca o godz. 13:00 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

“Królowa serc” (Reina de corazones), telenowela, Meksyk, 2014; Reżyseria: Claudio Callao, Nicolás Diblasi; Występują: Paola Núñez, Eugenio Siller, Juan Soler, Catherine Siachoque, Laura Flores, Henry Zakka, Paulo Quevedo, Sergio Mur; Strona: www.novela.pl/krolowa-serc

Komentarze »


X