„Za głosem serca” – Odcinek 3

Montserrat nie chce wpuścić Alejandro do swojego domu, gdy ten prosi o rozmowę z jej ojcem. Lucio przyjmuje gościa i

Montserrat nie chce wpuścić Alejandro do swojego domu, gdy ten prosi o rozmowę z jej ojcem. Lucio przyjmuje gościa i każe José Lusowi zaczekać. Alejandro wyjaśnia Lauro, że jest synem zmarłego Benjamína Almontego i przyszedł złożyć mu ofertę odkupienia części jego terenów ziemskich, które graniczą z fabryką. Mężczyzna woła Montserrat, żeby zapytać ją o zdanie i przekłada spotkanie z José Luisem. Montserrat nie zgadza się na sprzedaż swoich ziem.

Nadia wraca z podróży poślubnej. Montserrat przyjmuje ją w swoim domu i opowiada jej o ostatnich wydarzeniach w jej życiu. Nadia przestrzega ją przed ślubem z José Luisem, ale nie chce powiedzieć dlaczego. Víctor odkrywa, że upłynęła data ważności szczepionek dla bydła i zleca zakup nowych. Juvenito wytyka mu, że nie ma prawa do podejmowania takich decyzji. Gaspar uspokaja brata i przypomina, że Alejandro mianował Víctora swoją prawą ręką.

María jest smutna, bo Alejandro całkowicie o niej zapomniał. Dominga radzi dziewczynie, by zapomniała o Alejandro, bo ten wkrótce znajdzie dla siebie kobietę z wyższych sfer. Juventino żąda od Gracieli zapłaty za przyspieszenie zgonu Benjamína. Ona wręcza mu swoją bransoletkę i prosi, by więcej jej nie nachodził. Dimitro wręcza Bruno akt własności hacjendy oraz weksel podpisany przez jego ojca. Alejandro także składa wizytę Bruno, by żądać zwrotu pieniędzy, jakie ten ukradł Benjamínowi, oraz zwolnić go z posady kierownika finansowego. Mężczyzna próbuje ratować własną skórą i wręcza mu otrzymane właśnie dokumenty oraz czek.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/za-glosem-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.