„Dzikie serce” – Odcinek 76

Octavio sugeruje Miguelowi, żeby natychmiast rzucił pracę w kasynie, a Lucíę namawia do opuszczenia wyspy. Mężczyzna obawia się, że Maricruz

Octavio sugeruje Miguelowi, żeby natychmiast rzucił pracę w kasynie, a Lucíę namawia do opuszczenia wyspy. Mężczyzna obawia się, że Maricruz planuje zemścić się na całej rodzinie Narváezów. Andrés mówi Isabel, że od kiedy przyjechał do akademii wojskowej, nie może przestać o niej myśleć. Octavio myśli, że jeśli Maricruz przyjęła nowe imię i nazwisko, ich ślub jest już nieważny. Miguel oznajmia Raízie, że rezygnuje z pracy. Ona przekazuje wiadomość Maríi.

José Antonio pokazuje Esther chatę, w której zamieszkają. Miguel domyśla się, że częścią planu zemsty Maricruz jest odebranie im rodzinnego ranczo. María Alejandra zaprasza gubernatora do swojego domu. Tymczasem Octavio zabiera Doris do kasyna z nadzieją, że spotka tam Maríę. Raíza wyjaśnia mu, że tego wieczora Maríi nie będzie. Eduardo chwali się Octavio, że z pomocą Sonii szykuje niespodziankę dla Aracely. María Alejandra proponuje gubernatorowi, żeby ogłosili swoje zaręczyny, jednakże, jeśli Octavio i Doris odstąpią od ślubu, oni także się nie pobiorą.

Karim zapowiada Ángelowi, że przed wyjazdem do Europy chce pożegnać się z Maríą Alejandrą. Miguel oświadcza Maríi, że nie zmieni zdania i nie wróci do pracy. W tej sytuacji ona żąda zwrotu całej pożyczki i wyznacza mu termin spłaty długu. Miguel zarzuca kobiecie, że mści się na jego rodzinie za stare rany. Aracely otrzymuje prezent od Eduardo – jest nim suknia ślubna. María proponuje Miguelowi, żeby przyprowadził żonę na rozmowę. Octavio obiecuje bratu, że to nie będzie konieczne i osobiście rozmówi się z Maricruz.

Emisja 17 czerwca o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, Elizabeth Álvarez, René Strickler, Rocío Banquells, Ana Patricia Rojo, Manuel Landeta; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce
Comments

  1. serial jest monotonny,powinien mieć 100 odcinków a nie 161.
    W następnych odcinkach,Maricruz będzie w więzieniu siedziała,a Carola będzie jej dokuczała…Pod koniec serialu Maricruz zbankrutuje i zostanie kelnerką….kiedy będzie wychodziła z pracy ,wieczorem zostanie napadnięta i zraniona…nic więcej nie powiem-)

  2. Serial ogólnie jest fajny, ale akcja mogła by się rozwijać szybciej!Całość za bardzo się ciągnie..

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.