„Za głosem serca” – Odcinek 191: Nadia obawia się represji Pedra

W 191. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Nadia boi się, że Pedro zmusi Montserratę do zrobienia czegoś złego. Emisja 25 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Amelia pociesza José Luisa rozpaczającego po śmierci Refugia. Erick przyznaje się Virginii, że pocałował ją, żeby odsunąć od siebie Esmeraldę. José Luis oferuje Esmeraldzie swoje wsparcie. Adolfo prosi Pedra, żeby go zabił, bo ma już dość odbierania życia niewinnym ludziom, a nie chce trafić do więzienia. Ten przepowiada mu, że wkrótce zginie z rąk Dimitria. Adolfo usiłuje zmusić Pedra do spełnienia jego prośby, mierząc do niego z pistoletu, lecz ten mu się odgraża i insynuuje, że Josefinę i Nadię spotka nieszczęśliwy finał. José Luis wyznaje Montserracie, że przestał ją kochać. Nadia uprzedza przyjaciółkę, że Pedro wróci do niej, by żądać dotrzymania obietnicy i nie będzie mogła mu się sprzeciwić.

Emisja 25 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.