„Za głosem serca” – Odcinek 190: Montserrat i Dimitrio myślą, że Graciela umiera

W 190. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Montserrat i Dimitrio są przekonani, że ich matka umiera. Emisja 25 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

José Luis przysięga Montserracie, że nie rozdzieli jej z córką, a kiedy doprowadzi do aresztowania Pedra i Skorpiona, wyjedzie na jakiś czas z Agua Azul. Graciela skarży się Dimitriowi, że nie może chodzić. Josefina mówi Adolfowi, że Dimitrio chce zabić Skorpiona, zaś Pedro zaoferował mu swoją pomoc. Víctor wyjaśnia Nadii, że Adolfo jest Skoropionem oraz opowiada o tym jak Pedro zmusił go, żeby mu pomógł, pod groźbą zabicia jej i ich córki.

Stan zdrowia Rominy polepsza się. José Luis odwiedza grób Refugia. Jest zaskoczony, gdy spotyka przy nim Adolfa. Mężczyzna wyznaje, że czuje się odpowiedzialny za śmierć Refugia, bo nie zrobił nic, żeby powstrzymać Skorpiona. Montserrat i Dimitrio obiecują umierającej matce, że jej nie opuszczą. Graciela czuje się szczęśliwa, że ma kochające dzieci.

Emisja 25 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.