„Za głosem serca” – Odcinek 188: Refugio demaskuje Adolfa

W 188. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Refugio odkrywa, kto kryje się za pseudonimem Skorpiona. Emisja 22 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls.

Refugio mówi Esmeraldzie, że Víctor został uratowany przed śmiercią z rąk Skorpiona. Wspomina żonie o liście od Ezequiela z poufnymi informacjami. Kobieta oznajmia, że także dostała od niego list. Pedro rozkazuje Alejandrowi wypełnić zadanie powierzone Skorpionowi, czyli zabić Víctora. Refugio zgadza się podpisać papiery rozwodowe.

Romina tęskni za matką. José Luis wzywa Montserratę, żeby przyszła uspokoić córkę. Ona prosi go, żeby zwrócił jej Rominę. José Luis daje jej do zrozumienia, że czuł się tak samo rozdarty, gdy od niego odeszła, jak ona teraz, gdy nie może mieć córki przy sobie. Refugio dowiaduje się z listu, że to Adolfo ukrywa się za pseudonimem Skorpiona.

Próbuje zobligować Adolfa, żeby oddał się w ręce sprawiedliwości i wydał Pedra. Ten próbuje z nim negocjować. Wyznaje, że pragnie jedynie wieść spokojne życie u boku Josefiny. Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny, wskutek której Refugio zostaje ranny. Pedro proponuje Dimitriowi, że wyjawi mu tożsamość Skorpiona, który już wielokrotnie go zdradził, żeby go zabił.

Emisja 22 stycznia o godz. 14:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.