„Za głosem serca” – Odcinek 189: Montserrat odzyskuje córkę

W 189. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: José Luis oddaje córkę pod opiekę Montserraty. Emisja 22 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Esmeralda znajduje męża w stanie umierającym. Adolfo udaje, że nie ma z tym nic wspólnego i pociesza kobietę. Alejandro prosi Montserratę, żeby uprzedziła José Luisa, że ludzie Pedra go śledzą. Víctor insynuuje, że Refugio zginął z rozkazu Pedra. Dimitrio domyśla się, że to sprawka Skorpiona. Zapowiada, że nie spocznie, dopóki go nie dopadnie i zabije.

Adolfo spowiada się ojcu Anselmowi z kolejnej zbrodni. Ksiądz uprzedza go, że swoim postępowaniem zmusza go do zerwania tajemnicy spowiedzi. Adolfo grozi księdzu, że zabije i jego, jeśli odważy się go zdradzić. José Luis dowiaduje się, że Skorpion pozbawił życia jego jedynego przyjaciela. Do tego ma problem z Rominą, która dostała gorączki. Adolfo zapiera się przed Víctorem, że nie zabił Refugia i obwinia o to Pedra.

Graciela domyśla się, że to Adolfo jest Skorpionem, którego tożsamości nikt inny nie potrafił dotąd odgadnąć. Nadia nie wierzy w to, że jej brat jest zabójcą. José Luis zawiadamia Montserratę i Alejandra, że Romina zachorowała. Adolfo przyrzeka siostrze, że nie pracuje dla Pedra. José Luis obiecuje Montserracie, że nie odbierze jej Rominy.

Emisja 22 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.