„Za głosem serca” – Odcinek 118: José Luis odwiedza Montserrat

W 118. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Po wyjściu z więzienia José Luis składa wizytę Montserrat. Emisja 26 listopada o godz. 14:05 w TV Puls

Graciela żąda od Fabioli połowę spadku po Benjamínie w ramach zapłaty za pomoc w obaleniu jego testamentu. Fabiola odpowiada, że prosi o zbyt wiele i nie daje jej ani jednego peso. José Luis opuszcza więzienie i jego pierwszym życzeniem po wyjściu na wolność jest zobaczenie się z Montserrat.

Carlota gratuluje Amelii z powodu udanego przyjęcia z okazji mianowania Pedra nowym gubernatorem Agua Azul. Kobieta chwali desery przygotowane przez Montserrat i mówi, że współczuje jej, że była żoną takiego łotra jak Alejandro. Esmeralda pomaga José Luisowi w wyborze ubrania, żeby mógł zaimponować Montserrat swoim wyglądem.

Refugio, Dimitrio i Mónica przygotowują dla José Luisa przyjęcie powitalne. Montserrat zamierza spotkać się z José Luisem i tłumaczy Rosario, że chce wyjaśnić z nim sprawy z przeszłości. Ona przestrzega ją, by dla własnego dobra trzymała się od niego z daleka. Montserrat idzie do kawiarni, gdzie wkrótce zjawia się José Luis.

Emisja 26 listopada o godz. 14:05 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.