„Za głosem serca” – Odcinek 115: Awionetka z Alejandrem spada do morza

W 115. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Awionetka z Alejandrem, Víctorem i Nadią spada do morza. Emisja 23 listopada o godz. 14:05 w TV Puls.

Alejandro prosi Víctora, żeby pożyczył mu swój telefon, bo chce zadzwonić do José Luisa, żeby zapytać o Montserrat. Ten zgadza się spełnić jego prośbę dopiero, gdy znajdą się w powietrzu. Patrol policji próbuje zatrzymać awionetkę, którą uciekają Alejandro, Víctor i Nadia. Ezequiel strzela do wprawionej w ruch maszyny.

Alejandro dowiaduje się od Gracieli, że Montserrat jest umierająca. Teściowa obarcza go winą za stan córki i rozkazuje, by więcej nie wracał do Agua Azul. Chwilę później wewnątrz awionetki rozlega się alarm. Pilot uświadamia ich, że tracą wysokość…

Porucznik Renteria postanawia odwiedzić José Lusa w jego celi. Jest zdumiona, gdy zastaje w środku Refugia. Kapitan Robledo przyjeżdża do szpitala i spotyka José Luisa. Ten wyjaśnia mu, że dowiedział się o planowanym zamachu na życie Montserrat i podjął desperacką próbą ratunku. Pedro zawiadamia Fabiolę, że sędzia wyda wyrok o jaki zabiegali i wkrótce Alejandro zostanie aresztowany, a cały majątek Benjamína Almontego trafi w jej ręce.

Emisja 23 listopada o godz. 14:05 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.