„Za głosem serca” – Odcinek 113: José Luis opuszcza więzienie

W 113. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: José Luis kupuje swoją wolność, by ratować Montserrat. Emisja 19 listopada o godz. 14:05 w TV Puls.

Nadia i Víctor opuszczają dom Alejandra. Pedro domaga się od Adolfa zwrotu testamentu Benjamína. Chłopak odmawia i wyjaśnia, że to jego jedyna gwarancja, że nic mu nie zrobi. Graciela proponuje Sandrowi połączenie sił, ale chce mieć swój udział w zyskach. María odwiedza José Luisa w więzieniu, żeby powiedzieć mu, że jego ukochana Montserrat naraziła się Pedrowi i tym razem nie będzie mógł jej ocalić. Montserrat pomaga Carlocie w wyborze sukni ślubnej.

José Luis dopytuje się Claudia o cenę, jaką musiałby zapłacić za jeden dzień wolności. Mężczyzna zgadza się wpuścić do celi Refugio na jego miejsce w zamian za sowitą zapłatę. Sędzia informuje Alejandra, że testament jaki złożył przed nim jest fałszywy. Chwilę później pojawia się Pedro, by oznajmić, że Benjamín został otruty, a badania DNA na ustalenie pokrewieństwa mężczyzny z Alejandrem dały wyniki negatywny.

Emisja 19 listopada o godz. 14:05 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.