„Za głosem serca” – Odcinek 10

Montserrat chce powiedzieć Alejandro o José Luisie, gdy pojawia się Graciela. Matka zakazuje córce chwalić się przed nim swoim romansem

Montserrat chce powiedzieć Alejandro o José Luisie, gdy pojawia się Graciela. Matka zakazuje córce chwalić się przed nim swoim romansem z kapralem. Następnego dnia do drzwi domu Alejandro puka mężczyzna z żądaniem spłaty długu Dimitrio, lecz zostaje odprawiony z kwitkiem. Później z wizytą wpada Dimitrio, by wyciągnąć od młodego dziedzica pieniądze, rzekomo na spłatę hacjendy. Alejandro wypomina mu, że nieznany mu mężczyzna dopominał się o jego długi.

María kupuje kwiaty, żeby ozdobić hacjendę na przybycie Alejandro. Ojciec sugeruje jej, by nie robiła sobie wielkich nadziei na przyjazd panicza. Avellaneda mówi Refugio, że José Luis zostanie odwieziony przez policję do stolicy. Ten natychmiast zawiadamia przyjaciela, a przy okazji wspomina mu o pocałunku Montserrat z innym mężczyzną.

W drodze do stolicy Refugio próbuje pomóc przyjacielowi odzyskać wolność. Zabija Avellanedę, choć sam także zostaje ranny w wyniku postrzału, i ucieka razem z José Luisem. Kapral Álvarez zabiera rannego Refugio do opuszczonej chaty. Pedro rozkazuje Ezequielowi odnaleźć José Luisa zanim zrobi to marynarka i złożyć mu propozycję biznesową. Alejandro wysyła kwiaty do domu Montserrat, a wieczorem składa oficjalną wizytę rodzinie Mendoza, by prosić o rękę dziewczyny. Montserrat przyjmuje go i zostają narzeczonymi. Lauro przyzwala na ślub córki. Po wszystkim Alejandro obsypuje Montserrat kompletami i wyznaje miłość.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/za-glosem-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.