„Za głosem serca” – Odcinek 1

Sebastián wraca z Londynu z zamiarem poślubienia przyrzeczonej mu kobiety – Montserrat. Razem z Lucio ustalają, że podczas przyjęcia powitalnego

Sebastián wraca z Londynu z zamiarem poślubienia przyrzeczonej mu kobiety – Montserrat. Razem z Lucio ustalają, że podczas przyjęcia powitalnego wyznaczą datę ich ślubu. Chłopak biegnie na plażę, by przywitać się z ukochaną i przeżywa zawód, gdy widzi ją w objęciach innego mężczyzny. Montserrat oznajmia mu, że go nie kocha, a ich ślub się nie odbędzie. Tymczasem śmierć puka do bram hacjendy Almonte. Benjamín, konający właściciel posiadłości, rozkazuje posłać po księdza i notariusza. Graciela, matka Montserrat i sekretna kochanka Benjamína, składa wizytę sąsiadowi, by prosić go o szczodre wynagrodzenie za wspólnie spędzone chwilę, lecz on odmawia jej pieniędzy i rozkazuje mecenasowi Cervera dokonać zmiany w testamencie. Jedynym spadkobiercą majątku starca zostaje pachołek Alejandro.

Dimitro zwraca się z pretensjami do ojca, że zablokował wszystkie jego karty kredytowe. Lauro namawia syna, żeby wziął się do pracy i zarobił na swoje zachcianki. Po powrocie do domu Graciela dowiaduje się od matki Sebastiana, że Monsterrat odwołała ślub. Ze złości wymierza córce policzek. Dziewczyna oświadcza matce, że nie chce ustawionego małżeństwa. Lauro staje po stronie córki i karci żonę. Przed śmiercią Benjamín wyznaje Alejandro, że jest jego nieślubnym synem i dlatego oddaje w jego ręce dobytek swojego życia. Alejandro reaguje złością na wiadomość o swoim pochodzeniu. Wsiada na konia i jedzie na plażę.

Juventino przeklina zmarłego już Benjamína. Dimitro mówi matce o zablokowanych kartach i prosi, aby przekonała ojca do zmiany zdania. Montserrat umawia się z José Luisem na plaży. Graciela szuka córki w jej pokoju, lecz dziewczyna zdążyła już go opuścić. Dimitrio donosi matce, że Montserrat pobiegła na spotkanie ze swoim chłopakiem. Na plaży Alejandro płacze nad swoim losem, gdy niespodziewanie Montserrat podbiega do niego i, przekonana, że to José Luis, obejmuje go rękami.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/za-glosem-sercaComments

  1. Dla mnie najlepsza jest postać Gracieli,a Daniela Castro która grała tą postać wprost genialna.Uwielbiam to jej “darcie się”, dzięki temu jej role są wyraziste.Myślałem że tylko w Moim grzechu tak umie się wydzierać,ale w Za głosem serca przechodzi już w 1 odc samą siebie.

  2. Telenowela jest super,wcale nie gorsza od Amor Real.Oglądałam 33 odcinki.Do tej pory nie mogę uwierzyć ,że Puls kupił tak świetną telenowelę.Cudownie też ,że poleci w wakacje.Rewelacja.Niech się schowa Dzikie serce i Burza i wiele innych.

  3. Widziałem pierwsze 10 odcinków i powiem wam że telenowela jest nsprawdę świetna, Boyer wygląda przecudnie w każdej scenie, z początku dużo podobieństw do Amor Real i coś czuje że ta wersja będzie lepsza.

  4. Pierwszy odcinek a nie zapowiada się za bardzo ciekawie i to jeszcze z niej taki tasiemiec. Mam nadzieję, że telka ta się rozkręci i będzie miała jakieś ciekawe wątki, bo np. dzikie serce czy królowa serc od początku zaciekawiają, no cóż zobaczymy co będzie….

  5. ja też sie nie moge doczekac tej telki

  6. Super już nie mogę się doczekać!:-)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.