„Dzikie serce” – Odcinek 74

Mecenas Escobar informuje Maríę Alejandrę, że Octavio życzy sobie poznać córkę i będzie musiała zaaranżować ich spotkanie. Ona zgadza się

Mecenas Escobar informuje Maríę Alejandrę, że Octavio życzy sobie poznać córkę i będzie musiała zaaranżować ich spotkanie. Ona zgadza się to zrobić, lecz stawia warunki. Miguel jest wdzięczny Raízie za szczodrą pomoc. Octavio odwołuje ślub z Doris. Przed wyjazdem do akademii wojskowej Andrés odradza ojcu wiązać się z Maríą Alejandrą.

María Alejandra wyznaje Juanicie, że wciąż kocha Octavio. Octavio zapowiada Eduardo, że pozbawi Maricruz prawa do opieki nad dzieckiem. Juanita i María Alejandra jadą na lotnisko. Kiedy pojawia się tam Octavio, María odwraca się, by nie zostać zauważoną. José Antonio obwinia Esther o krzywdy, jakie jej rodzina wyrządziła Maricruz. María Alejandra i Juanita zatrzymują się w domu Alejandro. W rozmowie z Solitą María wyznaje, że chciałaby zabrać ją ze sobą do stolicy albo na wyspę.

María Alejandra prosi mecenasa, żeby zabrał Lupitę na spotkanie z ojcem. Dodaje również, że nie życzy sobie, żeby Octavio przywiązywał się do dziewczynki, ani ona do niego. Octavio jest zaskoczony ubraniem córki – dziewczynka ma na sobie strój wieśniaczki, podobny do tego, jaki nosiła Maricruz – i prosi Escobara o pozwolenie na zabranie jej na zakupy. Simona radzi José Antonio, żeby traktował Esther z większym szacunkiem. María Alejandra i Juanita słyszą jak Octavio mówi Lupicie, że odbierze ją Maricruz.

Emisja 15 czerwca o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Dzikie serce” (Corazón indomable), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Víctor Manuel Fouilloux; Występują: Ana Brenda Contreras, Daniel Arenas, Elizabeth Álvarez, René Strickler, Rocío Banquells, Ana Patricia Rojo, Manuel Landeta; Strona: www.novela.pl/dzikie-serce
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.