Nadia rozpacza nad tym, co zrobił jej brat. Ojciec Anselmo mówi Macariowi, że ma nadzieję, iż wyjaśnił nieporozumienie z synem i odtąd będzie go lepiej traktował. Víctor zawiadamia Macaria, że jego syn został ranny i trafił do szpitala. Alejandro, José Luis i Dimitrio spieszą na ratunek Montserracie. Udaje im się uratować jej życie dzięki reanimacji.

W tym czasie Pedro i jego ludzie napadają na dom Alejandra. Víctor jest zaskoczony, gdy widzi Gracielę stojącą o własnych siłach. Kobieta pomaga Pedrowi odzyskać Victorię, żeby uratować Montserratę. Jednakże Pedro nie zadowala się jedynie córką Víctora i chce zabrać ze sobą także Laurita i Rominę. Kiedy Graciela stawia mu opór, uderza ją i dodaje, że nie powinna była zawierać paktu z diabłem. Przed wyjściem zostawia jej pistolet, żeby zabiła Víctora.

Josefina zawiadamia Dimitria, że Pedro porwał troje dzieci. Amelia zostaje zabrana przez ludzi Pedra i zobligowana do zajęcia się Victorią, Rominą i Lauritem. Victor trafia do szpitala. Kiedy Dimitrio, Montserrat i Alejandro składają mu wizytę, wyznaje im, że Graciela jest wspólniczką Pedra, zmyśliła chorobę i wstała z wózka inwalidzkiego, żeby wpuścić Pedra do domu, a później postrzeliła jego, żeby nie wydał jej sekretu.

Emisja 27 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.pl


1 KOMENTARZ

  1. Dlaczego tak dziwnie odmieniacie imię Montserrat? Już od paru odcinków piszecie Montserraty, Montserratę itp… Nie możecie pisać po prostu Montserrat?!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.