„Za głosem serca” – Odcinek 195: Víctor odkrywa sekret Gracieli

W 195. odcinku telenoweli „Za głosem serca”: Pedro porywa dzieci Nadii i Montserraty. Víctor demaskuje Gracielę. Emisja 27 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls.

Nadia rozpacza nad tym, co zrobił jej brat. Ojciec Anselmo mówi Macariowi, że ma nadzieję, iż wyjaśnił nieporozumienie z synem i odtąd będzie go lepiej traktował. Víctor zawiadamia Macaria, że jego syn został ranny i trafił do szpitala. Alejandro, José Luis i Dimitrio spieszą na ratunek Montserracie. Udaje im się uratować jej życie dzięki reanimacji.

W tym czasie Pedro i jego ludzie napadają na dom Alejandra. Víctor jest zaskoczony, gdy widzi Gracielę stojącą o własnych siłach. Kobieta pomaga Pedrowi odzyskać Victorię, żeby uratować Montserratę. Jednakże Pedro nie zadowala się jedynie córką Víctora i chce zabrać ze sobą także Laurita i Rominę. Kiedy Graciela stawia mu opór, uderza ją i dodaje, że nie powinna była zawierać paktu z diabłem. Przed wyjściem zostawia jej pistolet, żeby zabiła Víctora.

Josefina zawiadamia Dimitria, że Pedro porwał troje dzieci. Amelia zostaje zabrana przez ludzi Pedra i zobligowana do zajęcia się Victorią, Rominą i Lauritem. Victor trafia do szpitala. Kiedy Dimitrio, Montserrat i Alejandro składają mu wizytę, wyznaje im, że Graciela jest wspólniczką Pedra, zmyśliła chorobę i wstała z wózka inwalidzkiego, żeby wpuścić Pedra do domu, a później postrzeliła jego, żeby nie wydał jej sekretu.

Emisja 27 stycznia o godz. 15:30 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Za głosem serca” (Lo que la vida me robó), telenowela, Meksyk 2013-2014; Reżyseria: Manuel Barajas, Armando Zafra; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, Luis Roberto Guzmán, Daniela Castro, Sergio Sendel, Osvaldo Benavides, Grettell Valdez, Rogelio Guerra, Ana Bertha Espín, Eric del Castillo i inni; Strona: zaglosemserca.novela.plComments

  1. Dlaczego tak dziwnie odmieniacie imię Montserrat? Już od paru odcinków piszecie Montserraty, Montserratę itp… Nie możecie pisać po prostu Montserrat?!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.