„Kotka” – Odcinek 104: Esmeralda ukrywa się przed policją

W 104. odcinku telenoweli „Kotka”: Esmeralda nie chce opuścić kryjówki z obawy o bezpieczeństwo swoich dzieci. Emisja 27 stycznia o godz. 16:00 w Czwórce.

Pablo nie zgadza się na wyjazd z Meksyku, dopóki nie odzyska pamięci. Gisela wmawia mu, że Włochy to idealne miejsce na to, by odświeżył sobie wspomnienia szczęśliwych chwil, które tam spędzili. On jednak upiera się, że jego życie było dużo znacznie bogatsze, niż to, o którym mu opowiada, zaś powracające w pamięci sceny i twarze utwierdzają go w tym przekonaniu. Policja uprzedza Cichego i Felę, że jeśli nie wskażą miejsca ukrycia ich córki, ta zostanie oskarżona o porwanie dzieci i trafi do więzienia, natomiast oni zostaną uznani za jej wspólników.

Javier skarży się Manuelowi, że Esmeralda zupełnie zignorowała jego troskę o nią i o jej dzieci, które pokochał jak swoje. Bardziej złości go jednak myśl, że dziewczyna rozpacza, bo Pablo nie zjawił się w sądzie. Tilico żąda od Eugenii zapłaty. Irytuje się, gdy ta odsyła go do Lorenzy. Garabato przedstawia się Cichemu jako syn Bruna de la Fuente i chce wiedzieć, dlaczego zabił jego ojca. Mężczyzna tłumaczy, że działał w obronie własnej i opowiada mu o tym, jak Bruno zmówił się z Agustínem, żeby pozbawić go całej fortuny, a kiedy jego matka odkryła prawdę, Agustín zabił ją dla ratowania własnej skóry i obarczył winą Tilica. Zdradza mu również, że jego rodziny majątek został zamrożony, żeby mógł się u niego upomnieć.

Gisela prosi Lorenzę, żeby przekonała syna do wyjazdu do Włoszech. Pablo nie czuje się komfortowo w mieszkaniu Gisela i chce się wyprowadzić. Cichy i Tingas udają kłótnię, żeby zmusić Esmeraldę do opuszczenia kryjówki. Dziewczyna wyjaśnia ojcu, że nie wróci do domu dopiero wtedy, gdy ona i jej dzieci będą bezpieczne.

Emisja 27 stycznia o godz. 16:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Kotka” (La gata), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Adrián Frutos Maza; Występują: Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda, Pilar Pellicer, Jorge Poza, Leticia Perdigón, Juan Verduzco, Paloma Ruiz; Strona: www.kotka.novela.pl
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.