Hilda zawiadamia Vanessie o wizycie u notariusza. Wyraża nadzieję, że nie będzie miała zastrzeżeń co do sposobu, w jaki rozporządziła majątkiem. Vanessa odpowiada, że zgodzi się z każdą jej decyzją. Marina wspomina Ricie o dziwnym spotkaniu z pacjentem. Opowiada o tym, jak podeszła do niego, żeby zaoferować pomoc, a wtedy on rzucił się do ucieczki. Rita domyśla się, że chodzi o pacjenta, który ukrywa swoją tożsamość.

Waldo dzieli się z Vanessą swoją opinią na temat talentu Paulina. Przyznaje, że jest nie najgorszym muzykiem i chociaż nie wyróżnia się swoim głosem, przykuwa uwagę słowami śpiewanych piosenek. Vanessa prosi, żeby pomógł mu w zdobyciu sławę. Jest gotowa zapłacić każdą sumę za jego usługi. Baldomero przypadkiem słyszy część rozmowy Damiany z Margaritem dotyczącej jego osoby. Damiana wyjawia w niej, że wyjdzie za mąż bez miłości i tym samym pogrzebie swoją prawdziwą miłość z młodzieńczych lat. Baldomero powtarza zasłyszane słowa Soledad. Jednocześnie uświadamia sobie, że Damiana żeni się z nim z obowiązku, gdyż tak naprawdę kocha Margarita.

Luis proponuje Toribiowi hojne wynagrodzenie w zamian za pomoc w przekonaniu Mariny, żeby zezwoliła mu na widywanie się z wnukiem. Starzec odpowiada, że nie zawiedzie zaufania Mariny dla pieniędzy. Uprzedza mężczyznę, że chociaż jest i będzie bajecznie bogaty, pewnego dnia zostanie zupełnie sam. Luis wyznaje Marinie, że żałuje, że odmówił jej nazwiska Ocaranza i zabrał wbrew jej woli do Isaura. Prudencia uznaje, że jej mąż postawił milowy krok, przyznając się otwarcie do błędu, jednak zrozumie córkę, jeśli dalej nie zaufa ojcu. Namawia ją jednak, żeby nie karała go dłużej i dała mu szansę.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.