Isauro dowiaduje się od Lucrecii o rozwodzie Prudencii z Luisem. Sugeruje jej, że to doskonała okazja, żeby pogodziła się z Albertem. Ricardo i Marina zaręczają się. Ricardo wyraża nadzieję, że uda mu się zdobyć miłość Mariny. Margarito odgaduje z twarzy Mariny, że nie jest zakochana w Ricardzie. Damiana uważa inaczej i wierzy, że uczucie, jakim Marina darzy Ricarda jeszcze rozkwitnie. Erasmo zauważa zniknięcie Zacariasa. Wspomina Margaritowi, że kilka dni temu odwiedziła go Susana.

Marina oznajmia Albertowi, że zaręczyła się z Ricardem. Alberto uważa, że postępuje nierozsądnie, wiążąc się z ledwo poznanym mężczyzną. Lucrecia nachodzi Alberta. Usiłuje przekonać go, że nie ma czego szukać u Mariny i powinien wybrać ją. Próbuje skraść mu pocałunek, lecz zostaje odtrącona. Encarnación podpowiada Ricardowi, żeby nie zwlekał ze ślubem, gdyż Alberto może zechcieć odbić mu narzeczoną. Yolanda wyjawia Marinie, że Alberto i Lucrecia się rozstali, chociaż ona będzie próbowała wmawiać wszystkim, że tak nie jest.

Paulino wyznaje miłość Vanessie. Nie może pogodzić się z myślą, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Oznajmia, że zamierza dopełnić powinności ojcowskich, jednak nie zamierza wiązać się z Anitą. Doktor Zamudio odkrywa zamianę próbek. Vanessa i Paulino uprawiają miłość.

Materiały novela.pl

„Światło twoich oczu” (Sin tu mirada), telenowela, Meksyk, 2017; Reżyseria: Ana Lorena Pérez Ríos; Występują: Claudia Martín, Osvaldo de León, Eduardo Santamarina, Claudia Ramírez, Ana Martín i inni; Strona: www.novela.pl/swiatlo-twoich-oczu.

[tabs tab1=”Światło twoich oczu – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.